Меню сайту

navchannya2

ssylka kalendar 2020jpg

facebook zip

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 20

За тиждень: 62

За місяць: 592

Всього: 33944

Переглядів

Колектив центру

Нині в закладі працює 35 штатних працівників, з яких 19 педагогів, 3 бухгалтери, інші – адміністративно-господарчі працівники.

foto kolektiv
Педагогічний колектив Центру – це досвідчені педагоги, з яких 7 нагороджені нагрудним знаком «Відмінник освіти України», 1 кандидат у майстри спорту, 2 кандидати наук (1 - сумісник), 2 спортивних судді Національної категорії, 3 спортивні судді першої категорії, 4 методисти вищої категорії, 3 працівники мають педагогічне звання «Керівник гуртка-методист».

Багато педагогів неодноразово відзначені грамотами та подяками Міністерства освіти і науки України, Департаменту (Головного управління) освіти і науки, громадських організацій, мають нагороди і відзнаки центральних та місцевих органів виконавчої влади.

Вищу педагогічну освіту мають 17 осіб.

Педагогічні працівники з технічною освітою мають високу туристську кваліфікацію та великій досвід роботи у позашкільному закладі.

Серед педпрацівників закладу – 2 колишні вихованці.

До структури закладу входять:

- Адміністрація

- Адміністративно-господарчий відділ

- Організаційно-масовий відділ

- Методичний відділ

- Дитяча туристська база «Полтавка»

- Бухгалтерія

Адміністративний склад

Більше 35 років очолює заклад талановитий педагог, Заслужений працівник освіти України, відмінник освіти України, ветеран туризму Станіслав Вікторович Комісар. За багаторічну і плідну роботу він нагороджений нагрудними знаками «Відмінник народної освіти», «Софія Русова», «Почесний працівник туризму України», лауреат премії Верховної Ради України. Працює в закладі з 1982 року.

Галина Василівна Марюхно – заступник директора з навчально-виховної роботи. Відзначена нагрудним знаком «Відмінник освіти України», Почесними грамотами Міністерства освіти і науки та Полтавської обласної ради, грамотами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації. Працює у закладі з 1983 року.

Ніна Іванівна Кульбака – заступник директора з адміністративно-господарської частини, працює у закладі з 1989 року.

Методичний склад

       Організаційно-масовий відділ

Олександр Анатолійович Безверхий – завідувач організаційно-масового відділу. Коло питань: координація військово-патріотичної роботи, організація дитячо-юнацьких військо-патріотичних ігор «Сокіл» («Джура») та «Петлюрівський вишкіл»; організація змагань зі спортивного орієнтування; секретар обласної маршрутно-кваліфікаційної комісії освіти. Має грамоти Департаменту освіти і науки. Працює у закладі з 2008 року.

Анатолій Вікторович Криворучко – методист вищої категорії, має звання «керівник гуртка–методист». Спортивний суддя національної категорії. Коло питань: координація обласної туристської Спартакіади учнівської та студентської молоді Полтавщини; проведення обласного етапу Всеукраїнських змагань зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді; підготовка туристських кадрів; голова обласної маршрутно-кваліфікаційної комісії освіти. Відзначений нагрудним знаком «Відмінник освіти України», грамотами Міністерства освіти і науки, Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Департаменту освіти і науки. Працює у закладі з 1985 року.

      Методичний відділ

Наталія Юріївна Порубай – завідувач методичного відділу. Коло питань: робота з обдарованою молоддю; організація участі у Всеукраїнському конкурсі рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти; організація обласної науково-практичної конференції; сприяння участі у Всеукраїнських конференціях учнівської молоді. Нагороджена грамотами Міністерства освіти і науки, Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Департаменту освіти і науки. Працює у закладі з вересня 2008 року.

Наталія Дмитрівна Бровко – методист вищої категорії. Коло питань: організація та проведення обласних етапів краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» та конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»; організатор обласних зльотів юних туристів-краєзнавців; керівник клубу юних археологів «Земляни». Відзначена нагрудним знаком «Відмінник освіти України», грамотами Міністерства освіти і науки, Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Департаменту освіти і науки. Працює з 1983 року.

Юлія Миколаївна Комісар – методист вищої категорії. Коло питань: діяльність туристської бази «Полтавка» Полтавського ОЦТКУМ; оздоровлення засобами туризму і краєзнавства. Відзначена нагрудним знаком «Відмінник освіти України», Почесними грамотами Міністерства освіти і науки, Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Департаменту освіти і науки. Працює у закладі з 2003 року.

Юлія Олександрівна Ярошенко – методист вищої категорії. Коло питань: організація діяльності і методичного забезпечення музеїв при закладах освіти області; організація та проведення щорічних обласних зльотів юних краєзнавців та активістів музеїв при закладах освіти; адміністрування сайту ПОЦТКУМ. Спортивний суддя національної категорії. Відзначена нагрудним знаком «Відмінник освіти України», грамотами Міністерства освіти і науки, Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Департаменту освіти і науки. Працює у закладі з 1998 року.

       Керівники гуртків

Надія Яківна Сердюк – керівник гуртків спортивного орієнтування. Кандидат у майстри спорту. Неодноразова переможниця і призерка Чемпіонатів України зі спортивного орієнтування. Нагороджена грамотами Міністерства освіти і науки, Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, управління освіти і науки. Працює у закладі з 1989 року.

Ріта Володимирівна Коросташова – керівник гуртків туристсько-краєзнавчого профілю, керівник волонтерського загону «Надія». Організатор краєзнавчих заходів серед вихованців Центру. Нагороджена грамотами Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Департаменту освіти і науки. Працює у закладі з 1993 року.

Юлія Віталіївна Тимошевська – керівник спелеологічних гуртків, колишня вихованка Центру. Учасниця рекордної експедиції до печери Крубера-Вороняча (2003 р.). Неодноразова переможниця Чемпіонатів України зі спелеотехніки. Нагороджена грамотами Міністерства освіти і науки, Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Департаменту освіти і науки. Працює у закладі з 1995 року.

Євгеній Вікторович Копилець – керівник гуртків географічного та екологічного краєзнавства. Має звання «керівник гуртка–методист». Кандидат педагогічних наук. Нагороджений знаком "Відмінник освіти України", грамотами та подяками Міністерства освіти і науки, Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Полтавської обласної ради, Департаменту освіти і науки. Працює у закладі з 2008 року.

Олександр Миколайович Дрижирук – керівник спелеологічних гуртків. Учасник багатьох міжнародних та всеукраїнських спелеоекспедицій. Нагороджений грамотами обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. Працює у закладі з 2010 року.

Сергій Михайлович Кожух – керівник гуртків спортивно-туристського профілю. Нагороджений грамотами Центру, Департаменту освіти і науки. Працює у закладі з 2011 року.

В’ячеслав Степанович Курган – керівник гуртків «Юні десантники». Нагороджений грамотами Полтавської обласної ради, Департаменту освіти і науки. Працює у закладі з 2012 року.

Юрій Олександрович Яковенко – керівник гуртків туристсько-краєзнавчого та військово-патріотичного напрямів. Нагороджений грамотами Полтавської обласної ради, Департаменту освіти і науки. Працює у закладі з 2014 року.

Юлія Анатоліївна Рябуха – керівник гуртків "Юні археологи-краєзнавці". Працює у закладі з 2017 року.

Пошук матеріалів

Корисні посилання

Mon new
udc
Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації
sqe logo
imzo
 
 Офіційний сайт ФСТУ
 
Nsku logo 3
 
dyt liniya
muz portal 1
mountain
  
100revolution

Погода у Полтаві