Меню сайту

facebook zip

baner yunyi desant 2021

navchannya2

kalendar 2022

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 0

Вчора 68

За тиждень: 68

За місяць: 777

Всього: 54126

Колектив Центру

Нині в закладі працює 33 штатні працівники, з яких - 24 педагоги, 3 бухгалтери, інші – адміністративно-господарчі працівники.

Педагогічний колектив Центру – це досвідчені педагоги, з яких 7 нагороджені нагрудним знаком «Відмінник освіти», 5 - кандидати у майстри спорту, 2 кандидати наук (1 - сумісник), 3 спортивних судді Національної категорії, 3 спортивні судді першої категорії, 2 методисти вищої категорії, 3 працівники мають педагогічне звання «Керівник гуртка-методист».

Багато педагогів неодноразово відзначені грамотами та подяками Міністерства освіти і науки України, Департаменту (Головного управління) освіти і науки, громадських організацій, мають нагороди і відзнаки центральних та місцевих органів виконавчої влади.

Вищу педагогічну освіту мають 17 осіб.

Педагогічні працівники з технічною освітою мають високу туристську кваліфікацію та великій досвід роботи у позашкільному закладі.

Серед педпрацівників закладу – 3 колишні вихованці.

До структури закладу входять:

- Адміністрація

- Адміністративно-господарчий відділ

- Організаційно-масовий відділ

- Методичний відділ

- Бухгалтерія

                                         Адміністративний склад

  Більше 35 років очолював заклад талановитий педагог, Заслужений працівник освіти України, відмінник освіти України, ветеран туризму Станіслав Вікторович Комісар. За багаторічну і плідну роботу він нагороджений нагрудними знаками «Відмінник народної освіти», «Софія Русова», «Почесний працівник туризму України», лауреат премії Верховної Ради України. 

  Наразі обов'язки директора виконує Наталія Юріївна Порубай, завідувачка методичного відділу.

  Євгеній Вікторович Копилець – заступник директора з навчально-виховної роботи. Має звання «керівник гуртка–методист». Кандидат педагогічних наук. Нагороджений знаком "Відмінник освіти", грамотами та подяками Міністерства освіти і науки, Українського державного центру НПВКТУМ, Полтавської обласної ради, Департаменту освіти і науки. Працює у закладі з 2008 року.

                                        Методичний склад

       Організаційно-масовий відділ

 Юлія Віталіївна Рець – завідувачка організаційно-масового відділу. Коло питань: координація військово-патріотичної роботи, організація дитячо-юнацьких військо-патріотичних ігор «Сокіл» («Джура») та «Петлюрівський вишкіл». Вчитель вищої категорії. Нагороджена грамотами Департаменту освіти Полтавської міської ради, Центру професійного розвитку педагогічних працівників Полтавської міської ради. Працює у закладі з 2022 року.

 Анатолій Вікторович Криворучко – методист вищої категорії, має звання «керівник гуртка–методист». Спортивний суддя національної категорії. Коло питань: координація обласної туристської Спартакіади учнівської та студентської молоді Полтавщини; проведення обласного етапу Всеукраїнських змагань зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді; підготовка туристських кадрів; голова обласної маршрутно-кваліфікаційної комісії освіти. Відзначений нагрудним знаком «Відмінник освіти», грамотами Міністерства освіти і науки, Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Департаменту освіти і науки. Працює у закладі з 1985 року.

        Методичний відділ

 Наталія Юріївна Порубай – завідувачка методичного відділу. Спортивний суддя національної категорії. Відзначена нагрудним знаком «Відмінник освіти». Нагороджена грамотами Міністерства освіти і науки, Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Департаменту освіти і науки. Працює у закладі з вересня 2008 року.

 Юлія Олександрівна Ярошенко – методист вищої категорії. Коло питань: організація діяльності і методичного забезпечення музеїв при закладах освіти області; конкурс юних екскурсоводів музеїв; організація та проведення щорічних обласних зльотів юних краєзнавців та активістів музеїв при закладах освіти; адміністрування сайту ПОЦТКУМ. Спортивний суддя національної категорії. Відзначена нагрудним знаком «Відмінник освіти», грамотами Міністерства освіти і науки, Українського державного центру НПВКТУМ, Департаменту освіти і науки. Працює у закладі з 1998 року.

 Юлія Анатоліївна Рябуха – методист. Коло питань: організація та проведення обласних етапів краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» та конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»; обласні зльоти юних туристів-краєзнавців. Працює з 2017 року.

 Любов Іванівна Кожух – методист. Коло питань: оздоровлення засобами туризму і краєзнавства; робота з обдарованою молоддю; організація обласної науково-практичної конференції; сприяння участі у Всеукраїнських конференціях учнівської молоді. Відзначена грамотами Департаменту освіти і науки. Працює у закладі з  року.

                          Керівники гуртків

   Надія Яківна Сердюк – керівник гуртків спортивного орієнтування. Кандидат у майстри спорту. Неодноразова переможниця і призерка Чемпіонатів України зі спортивного орієнтування. Нагороджена грамотами Міністерства освіти і науки, Українського державного центру НПВКТУМ, управління освіти і науки. Працює у закладі з 1989 року.

  Юлія Віталіївна Тимошевська – керівник спелеологічних гуртків, колишня вихованка Центру. Учасниця рекордної експедиції до печери Крубера-Вороняча (2003 р.). Неодноразова переможниця Чемпіонатів України зі спелеотехніки. Відзначена нагрудним знаком «Відмінник освіти». Нагороджена грамотами Міністерства освіти і науки, Українського державного центру НПВКТУМ, Департаменту освіти і науки. Працює у закладі з 1995 року.

  Олександр Миколайович Дрижирук – керівник спелеологічних гуртків. Учасник багатьох міжнародних та всеукраїнських спелеоекспедицій. Нагороджений грамотами Центру. Працює у закладі з 2010 року.

  Василь Олексійович Нікулін – керівник гуртків спортивно-туристського профілю, має звання «керівник гуртка–методист». Нагороджений грамотами Міністерства освіти і науки, Українського державного центру НПВКТУМ, управління освіти і науки. Працює у закладі з 1989 року.

  Сергій Михайлович Кожух – керівник гуртків спортивно-туристського профілю. Нагороджений грамотами Центру, Департаменту освіти і науки. Працює у закладі з 2011 року.

  В’ячеслав Степанович Курган – керівник гуртків «Юні десантники». Нагороджений грамотами Полтавської обласної ради, Департаменту освіти і науки. Працює у закладі з 2012 року.

 Юрій Олександрович Яковенко – керівник гуртків  військово-патріотичного напрямів. Нагороджений грамотами Полтавської обласної ради, Департаменту освіти і науки. Працює у закладі з 2014 року.

 Сергій Іванович Масло - керівник гуртків спортивно-туристського профілю. Кандидат у майстри спорту (пішохідний туризм). Працює у закладі з 2019 року.

 Світлана Анатоліївна Прохорчуккерівник гуртків туристсько-краєзнавчого та спортивно-туристського профілю. Майстер народної творчості. Працює у закладі з 2019 року. 

  Марина Павлівна Бондаренко-Бровко - керівник гуртків спортивно-туристського профілю. Працює у закладі з 2018 року.

  Роман Володимирович Могилат - керівник гуртків спортивно-туристського профілю. Працює у закладі з 2020 року.

Пошук матеріалів

Корисні посилання

Mon new
udc
don
sqe logo
imzo
  Офіційний сайт ФСТУ
 Nsku logo 3
 dyt liniya
muz portal 1
mountain
  
100revolution

Погода у Полтаві