Меню сайту

facebook zip

navchannya2

bezpeka ditei v inerneti baner

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 9

Вчора 28

За тиждень: 328

За місяць: 140

Всього: 72960

Колектив Центру

Нині в закладі працює 34 штатні працівники, з яких - 20 педагогів, 3 бухгалтери, інші – адміністративно-господарчі працівники.

Педагогічний колектив Центру – це досвідчені педагоги, з яких 5 нагороджені нагрудним знаком «Відмінник освіти», 5 - кандидати у майстри спорту, 1 кандидат наук, 3 спортивних судді Національної категорії, 3 спортивні судді першої категорії, 2 методисти вищої категорії, 3 працівники мають педагогічне звання «Керівник гуртка-методист».

Багато педагогів неодноразово відзначені грамотами та подяками Міністерства освіти і науки України, Департаменту (Головного управління) освіти і науки, громадських організацій, мають нагороди і відзнаки центральних та місцевих органів виконавчої влади.

Вищу освіту мають 22 особи, з них педагогічну - 17.

Педагогічні працівники з технічною освітою мають високу туристську кваліфікацію та великій досвід роботи у позашкільному закладі.

Серед педпрацівників закладу – 3 колишні вихованці.

До структури закладу входять:

- Адміністрація

- Адміністративно-господарчий відділ

- Організаційно-масовий відділ

- Методичний відділ

- Бухгалтерія

                                         Адміністративний склад

  Більше 35 років очолював заклад талановитий педагог, Заслужений працівник освіти України, відмінник освіти України, ветеран туризму Станіслав Вікторович Комісар. За багаторічну і плідну роботу він нагороджений нагрудними знаками «Відмінник народної освіти», «Софія Русова», «Почесний працівник туризму України», лауреат премії Верховної Ради України. 

  З 1 вересня 2022 року обов'язки директора закладу виконує Андрій Юрійович Півняк - освітній експерт, історик-археолог. Нагороджений почесними грамотами Полтавської міської ради та Полтавської обласної державної адміністрації, подяками Полтавської обласної ради та грамотою Департаменту освіти і науки Полтавської обласної військової адміністрації.

  Євгеній Вікторович Копилець – заступник директора з навчально-виховної роботи. Має звання «керівник гуртка–методист». Кандидат педагогічних наук. Нагороджений знаком "Відмінник освіти", грамотами та подяками Міністерства освіти і науки, Українського державного центру НПВКТУМ, Полтавської обласної ради, Департаменту освіти і науки. Працює у закладі з 2008 року.

   Наталія Юріївна Порубай – заступник директора з методичної роботи. Спортивний суддя національної категорії. Відзначена нагрудним знаком «Відмінник освіти». Нагороджена грамотами Міністерства освіти і науки, Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Департаменту освіти і науки. Працює у закладі з вересня 2008 року.

                                        Методичний склад


       Організаційно-масовий відділ

 Юлія Віталіївна Рець – завідувачка організаційно-масового відділу. Коло питань: координація військово-патріотичної роботи, організація дитячо-юнацьких військо-патріотичних ігор «Сокіл» («Джура») та «Петлюрівський вишкіл». Вчитель вищої категорії. Нагороджена грамотами Департаменту освіти Полтавської міської ради, Центру професійного розвитку педагогічних працівників Полтавської міської ради. Працює у закладі з 2022 року.

 Анатолій Вікторович Криворучко – методист вищої категорії, має звання «керівник гуртка–методист». Спортивний суддя національної категорії. Коло питань: координація обласної туристської Спартакіади учнівської та студентської молоді Полтавщини; проведення обласного етапу Всеукраїнських змагань зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді; підготовка туристських кадрів; голова обласної маршрутно-кваліфікаційної комісії освіти. Відзначений нагрудним знаком «Відмінник освіти», грамотами Міністерства освіти і науки, Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Департаменту освіти і науки. Працює у закладі з 1985 року.

  Марина Павлівна Бондаренко-Бровко - методист, . Працює у закладі з 2018 року.

        Методичний відділ

  Марина Іванівна Медвідь – завідувачка методичного відділу.Коло питань: організація, підготовка та проведення конкурсів, змагань, акцій з турисько-краєзнавчого напряму та національно-патріотичного виховання. Вчитель першої категорії. Нагороджена грамотами Департаменту освіти Полтавської міської ради. Працює в закладі з 2022 року.

 Юлія Олександрівна Ярошенко – методист вищої категорії. Коло питань: організація діяльності і методичного забезпечення музеїв при закладах освіти області; конкурс юних екскурсоводів музеїв; організація та проведення щорічних обласних зльотів юних краєзнавців та активістів музеїв при закладах освіти; адміністрування сайту ПОЦТКУМ. Спортивний суддя національної категорії. Відзначена нагрудним знаком «Відмінник освіти», грамотами Міністерства освіти і науки, Українського державного центру НПВКТУМ, Департаменту освіти і науки. Працює у закладі з 1998 року.


 Юлія Анатоліївна Рябуха – методист. Коло питань: організація та проведення обласних етапів краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» та конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»; обласні зльоти юних туристів-краєзнавців. Працює з 2017 року.

 Любов Іванівна Кожух – методист. Коло питань: оздоровлення засобами туризму і краєзнавства; робота з обдарованою молоддю; організація обласної науково-практичної конференції; сприяння участі у Всеукраїнських конференціях учнівської молоді. Відзначена грамотами Департаменту освіти і науки. Працює у закладі з  року.

                          Керівники гуртків

   Надія Яківна Сердюк – керівник гуртків спортивного орієнтування. Кандидат у майстри спорту. Неодноразова переможниця і призерка Чемпіонатів України зі спортивного орієнтування. Нагороджена грамотами Міністерства освіти і науки, Українського державного центру НПВКТУМ, управління освіти і науки. Працює у закладі з 1989 року.

  Юлія Віталіївна Тимошевська – керівник спелеологічних гуртків, колишня вихованка Центру. Учасниця рекордної експедиції до печери Крубера-Вороняча (2003 р.). Неодноразова переможниця Чемпіонатів України зі спелеотехніки. Відзначена нагрудним знаком «Відмінник освіти». Нагороджена грамотами Міністерства освіти і науки, Українського державного центру НПВКТУМ, Департаменту освіти і науки. Працює у закладі з 1995 року.

  Олександр Миколайович Дрижирук – керівник спелеологічних гуртків. Учасник багатьох міжнародних та всеукраїнських спелеоекспедицій. Нагороджений грамотами Центру. Працює у закладі з 2010 року.

  Василь Олексійович Нікулін – керівник гуртків спортивно-туристського профілю, має звання «керівник гуртка–методист». Нагороджений грамотами Міністерства освіти і науки, Українського державного центру НПВКТУМ, управління освіти і науки. Працює у закладі з 1989 року.

  Сергій Михайлович Кожух – керівник гуртків спортивно-туристського профілю. Нагороджений грамотами Центру, Департаменту освіти і науки. Працює у закладі з 2011 року.

  В’ячеслав Степанович Курган – керівник гуртків «Юні десантники». Нагороджений грамотами Полтавської обласної ради, Департаменту освіти і науки. Працює у закладі з 2012 року.

 Юрій Олександрович Яковенко – керівник гуртків  військово-патріотичного напрямів. Нагороджений грамотами Полтавської обласної ради, Департаменту освіти і науки. Працює у закладі з 2014 року.

 Сергій Іванович Масло - керівник гуртків спортивно-туристського профілю. Кандидат у майстри спорту (пішохідний туризм). Працює у закладі з 2019 року.

 Світлана Анатоліївна Прохорчуккерівник гуртків туристсько-краєзнавчого та спортивно-туристського профілю. Майстер народної творчості. Працює у закладі з 2019 року. 

  Дар'я Дудник - керівник гуртків спортивно-туристського профілю. Працює у закладі з 2022 року.

Пошук матеріалів

Корисні посилання

mon 1
udc 2
don 2
sqe logo
imzo
inst nats pajaty
 Офіційний сайт ФСТУ
Nsku logo 3
dyt liniya
muz portal 1
mountain
  
100revolution

Погода у Полтаві