Меню сайту

facebook zip

baner yunyi desant 2021

navchannya2

ssylka kalendar 2021jpg

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 47

Вчора 72

За тиждень: 119

За місяць: 1366

Всього: 42663

"Пішохідний туризм" (керівник Коросташова Р.В.)

Гуртки «Пішохідний туризм» діють в Полтавському районі на базі Супрунівського НВК.
Заняття гуртків проводяться в ігровій формі, що дає змогу вихованцям отримати необхідні знання та навички та краще засвоїти навчальний матеріал.
Здобуті знання та навички використовуються на змаганнях з пішохідного туризму та спортивного орієнтування. Вихованці гуртків займаються і краєзнавчою роботою під час походів та екскурсій, зокрема є багаторічними переможцями та лауреатами всеукраїнської історико-краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя батьківщина-Україна», з великим задоволенням приймають участь в історико-краєзнавчих квестах, що проводяться на базі обласної універсальної бібліотеки ім. І.П. Котляревського.

rita01

rita03

rita04

Юні туристи – активні учасниками різноманітних змагань, ігор та конкурсів для вихованців гуртків. Вони є призерами та переможцями конкурсу «Історичний калейдоскоп», «Острів скарбів», «Поле чудес», змагань та турнірів з пішохідного туризму та спортивного орієнтування «Сніжинка», «Різдвяні старти», «Призи Діда Мороза», «Тиждень орієнтувальника». 3 вихованців мають ІІІ юнацький розряд з пішохідного туризму.
Діти також багато дізнаються нового і цікавого подорожуючи рідним краєм, а також здійснюючи екскурсійні подорожі до інших міст (Миргорода, Кременчука, Києва, Одеси).
Вихованці гуртків є членами волонтерського загону «Надія», що діє при ОЦТКУМ та активно співпрацюють з «Батальйоном Небайдужих»- систематично виготовляють листівки та пишуть листи учасникам бойових дій в зоні АТО, збирають пластикові кришки, відвідують в дні свят Горбанівський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці, збирають іграшки для дитячого притулку «Любисток».

rita02

rita05

Пошук матеріалів

Корисні посилання

Mon new
udc
don
sqe logo
imzo
  Офіційний сайт ФСТУ
 Nsku logo 3
 dyt liniya
muz portal 1
mountain
  
100revolution

Погода у Полтаві