Меню сайту

navchannya2

ssylka kalendar 2020jpg

facebook zip

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 19

За тиждень: 61

За місяць: 591

Всього: 33943

Переглядів

"Пішохідний туризм" (керівник Коросташова Р.В.)

Гуртки «Пішохідний туризм» діють в Полтавському районі на базі Супрунівського НВК.
Заняття гуртків проводяться в ігровій формі, що дає змогу вихованцям отримати необхідні знання та навички та краще засвоїти навчальний матеріал.
Здобуті знання та навички використовуються на змаганнях з пішохідного туризму та спортивного орієнтування. Вихованці гуртків займаються і краєзнавчою роботою під час походів та екскурсій, зокрема є багаторічними переможцями та лауреатами всеукраїнської історико-краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя батьківщина-Україна», з великим задоволенням приймають участь в історико-краєзнавчих квестах, що проводяться на базі обласної універсальної бібліотеки ім. І.П. Котляревського.

rita01

rita03

rita04

Юні туристи – активні учасниками різноманітних змагань, ігор та конкурсів для вихованців гуртків. Вони є призерами та переможцями конкурсу «Історичний калейдоскоп», «Острів скарбів», «Поле чудес», змагань та турнірів з пішохідного туризму та спортивного орієнтування «Сніжинка», «Різдвяні старти», «Призи Діда Мороза», «Тиждень орієнтувальника». 3 вихованців мають ІІІ юнацький розряд з пішохідного туризму.
Діти також багато дізнаються нового і цікавого подорожуючи рідним краєм, а також здійснюючи екскурсійні подорожі до інших міст (Миргорода, Кременчука, Києва, Одеси).
Вихованці гуртків є членами волонтерського загону «Надія», що діє при ОЦТКУМ та активно співпрацюють з «Батальйоном Небайдужих»- систематично виготовляють листівки та пишуть листи учасникам бойових дій в зоні АТО, збирають пластикові кришки, відвідують в дні свят Горбанівський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці, збирають іграшки для дитячого притулку «Любисток».

rita02

rita05

Пошук матеріалів

Корисні посилання

Mon new
udc
Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації
sqe logo
imzo
 
 Офіційний сайт ФСТУ
 
Nsku logo 3
 
dyt liniya
muz portal 1
mountain
  
100revolution

Погода у Полтаві