Меню сайту

facebook zip

baner yunyi desant 2021

navchannya2

ssylka kalendar 2021jpg

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 42

Вчора 72

За тиждень: 114

За місяць: 1361

Всього: 42658

"Археологічне краєзнавство" (керівник Бровко Н.Д., Відмінник освіти України)

gurtki arheolog 01Писати свою історію вихованці гуртка розпочали ще у 1983 році. 
Вони об'єдналися в Клуб юних археологів «Земляни», який існує і донині. За свою більш ніж 30-ти літню історії через Клуб пройшли сотні вихованців, практично 2 покоління. Вже колишні вихованці приводили сюди своїх дітей.

Основне завдання Клубу – спільними заходами сприяти створенню співдружності однодумців, в якій вихованці могли б розкрити свої індивідуальні здібності з максимальною ефективністю.

Під час занять, екскурсій, експедицій керівник намагається привити своїм вихованцям цікавість до історичного минулого своєї Батьківщини, почуття національної гідності. Головним своїм завданням тут вважають формування людини – особистості, яка б гармонійно поєднала в собі духовний, фізичний, інтелектуальний розвиток, самопізнання з пізнанням природи, буття людини, Всесвіту, суспільства, основ розвитку матеріальної і духовної культури.

arheolog02 arheolog04

Багато років педагог працює за методикою колективного творчого виховання, розробленою доктором педагогічних наук І. Івановим.
Одна з головних ідей методики колективного виховання – формування особистості через єдиний виховний колектив із загальними вимогами до старших і молодших.

Творчий підхід до процесу виховання забезпечується переконанням, привчанням, повагою, довірою, схваленням, співдружністю старших і молодших, роботою з рідними вихованців, а також колективною організаторською діяльністю, колективними творчими справами, творчими іграми, святами.

arheolog08 arheolog09

Колективні творчі та організаторські справи, свята, походи, розвідки, експедиції на сьогодні є найоптимальнішим способом організації життя дітей. Воно наповнене найкращими його барвами: працею, грою, дружбою, творчістю, мрією, радістю. Намагаючись впроваджувати в колективі ідею «завтрашньої радості», діти завжди в очікуванні чогось приємного, чи то екскурсі, чи походу, чи археологічної експедиції, але найбільше – зустрічей однодумців.

arheolog03

На щорічну передноворічну гру «Що? Де? Коли?» вже втретє, після чергового поранення, завітав до членів Клубу АТОвець Сергій Каськов. З 2013 року він служить розвідником у 25-ій Дніпропетровській повітряно-десантній бригаді. Сергій навчався в гуртках протягом 7 років. Це був його другий дім, тому при першій нагоді він обов'язково відвідує Клуб.

Діти та педагоги постійно спілкуються з ним по телефону, підтримують морально його і всіх воїнів 25 бригади.

Пів-року назад повернувся з АТО і ще один наш вихованець – Олександр Косик. День туризму в Україні вихованці святкували разом з ним.

Матеріали археологічних розвідок та літньої експедиції діти використовують при підготовці матеріалів на краєзнавчі конференції, для звітів Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина – Україна». До-речі, вихованці гуртка є неодноразовими переможцями цього конкурсу.
У 2017 році вихованка гуртка Свічкар Сабіна в складі збірної команди на творчій майстерні «Археологія» посіла І місце.

       arheolog01    arheolog10

Пошук матеріалів

Корисні посилання

Mon new
udc
don
sqe logo
imzo
  Офіційний сайт ФСТУ
 Nsku logo 3
 dyt liniya
muz portal 1
mountain
  
100revolution

Погода у Полтаві