Меню сайту

navchannya2

ssylka kalendar 2020jpg

facebook zip

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 20

За тиждень: 62

За місяць: 592

Всього: 33944

Переглядів

"Географічне краєзнавство" (керівник Копилець Є.В.)

Упродовж низки років гуртки географічного краєзнавства ПОЦТКУМ працюють у Полтавському районі на базі Новоселівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів. Юні географи-краєзнавці вивчають і досліджують на місцевому матеріалі питання геології, геоморфології, гідрології, біогеографії, геоекології, рекреаційної географії та проходять базову підготовку з пішохідного туризму і спортивного орієнтування.

geografy02 geografy03

geografy01Вихованці гуртків географічного краєзнавства беруть результативну участь у місцевих, регіональних та загальноукраїнських туристсько-краєзнавчих заходах. Серед їхніх здобутків – участь у обласних та всеукраїнських конференціях учнівської молоді: «Полтавщина – земля моя свята» (Полтава), «Пізнай себе, свій рід, свій нарід» (Харків), низка публікацій у збірках учнівських дослідницьких робіт.

geografy04 geografy05

Юні географи-краєзнавці були переможцями Всеукраїнських краєзнавчих експедицій «Історія міст і сіл України» та «Моя Батьківщина – Україна», Всеукраїнського конкурсу учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля», Всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавців.

Пошук матеріалів

Корисні посилання

Mon new
udc
Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації
sqe logo
imzo
 
 Офіційний сайт ФСТУ
 
Nsku logo 3
 
dyt liniya
muz portal 1
mountain
  
100revolution

Погода у Полтаві