Меню сайту

navchannya2

ssylka kalendar 2020jpg

facebook zip

123

День туризму 27  вересня

 

"Юний десантник" - 2017

На виконання Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Полтавщини на 2017-2020 роки уперше проведено обласний військово-патріотичний табір «Юний десантник», в якому пройшли національно-патріотичний вишкіл та оздоровились 100 юнармійців з різних куточків області. Поряд з вихованцями гуртків «Юні десантники» Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді в таборі навчались і відпочивали вихованці військово-патріотичних клубів «Побратими» із с. Бутенки Кобеляцького району, «Воїн» м. Полтави, «Гвардія» смт. Чутове.

Протягом двох тижнів діти набували знань і навичок з повітряно-десантної, гірської, тактичної, медичної, вогневої та стройової підготовки, військової топографії та орієнтування на місцевості, рукопашного бою, інженерно-саперної справи.
Особливе захоплення у дітей викликали змагання зі спортивного орієнтування, стрільби з пневматичної зброї, військово-тактичної гри «Лазертаг».

Підсумковим етапом навчання став дводенний польовий вихід, під час якого юні патріоти отримали можливість на практиці застосувати набуті знання й навички.

Табірна зміна була наповнена не лише навчанням, а й змістовним дозвіллям, дружнім спілкуванням та яскравими враженнями. Багато дітей міцно здружились між собою та висловили побажання, щоб наступного літа табірна зміна тривала довше.

Пошук матеріалів

Корисні посилання

Mon new
 udc
 Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації
Nsku logo 3
dyt liniya
muz portal 1
mountain
  
100revolution

Погода у Полтаві

Статистика переглядів

Сьогодні: 8

За тиждень: 110

За місяць: 183

Всього: 28403

Переглядів