Меню сайту

facebook zip

baner yunyi desant 2021

navchannya2

kalendar 2022

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 5

Вчора 31

За тиждень: 121

За місяць: 1042

Всього: 55459

"Юний десантник" - 2017

На виконання Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Полтавщини на 2017-2020 роки уперше проведено обласний військово-патріотичний табір «Юний десантник», в якому пройшли національно-патріотичний вишкіл та оздоровились 100 юнармійців з різних куточків області. Поряд з вихованцями гуртків «Юні десантники» Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді в таборі навчались і відпочивали вихованці військово-патріотичних клубів «Побратими» із с. Бутенки Кобеляцького району, «Воїн» м. Полтави, «Гвардія» смт. Чутове.

Протягом двох тижнів діти набували знань і навичок з повітряно-десантної, гірської, тактичної, медичної, вогневої та стройової підготовки, військової топографії та орієнтування на місцевості, рукопашного бою, інженерно-саперної справи.
Особливе захоплення у дітей викликали змагання зі спортивного орієнтування, стрільби з пневматичної зброї, військово-тактичної гри «Лазертаг».

Підсумковим етапом навчання став дводенний польовий вихід, під час якого юні патріоти отримали можливість на практиці застосувати набуті знання й навички.

Табірна зміна була наповнена не лише навчанням, а й змістовним дозвіллям, дружнім спілкуванням та яскравими враженнями. Багато дітей міцно здружились між собою та висловили побажання, щоб наступного літа табірна зміна тривала довше.

Пошук матеріалів

Корисні посилання

Mon new
udc
don
sqe logo
imzo
  Офіційний сайт ФСТУ
 Nsku logo 3
 dyt liniya
muz portal 1
mountain
  
100revolution

Погода у Полтаві