Меню сайту

facebook zip

navchannya2

bezpeka ditei v inerneti baner

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 7

Вчора 28

За тиждень: 326

За місяць: 138

Всього: 72958

"Юний десантник" - 2017

На виконання Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Полтавщини на 2017-2020 роки уперше проведено обласний військово-патріотичний табір «Юний десантник», в якому пройшли національно-патріотичний вишкіл та оздоровились 100 юнармійців з різних куточків області. Поряд з вихованцями гуртків «Юні десантники» Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді в таборі навчались і відпочивали вихованці військово-патріотичних клубів «Побратими» із с. Бутенки Кобеляцького району, «Воїн» м. Полтави, «Гвардія» смт. Чутове.

Протягом двох тижнів діти набували знань і навичок з повітряно-десантної, гірської, тактичної, медичної, вогневої та стройової підготовки, військової топографії та орієнтування на місцевості, рукопашного бою, інженерно-саперної справи.
Особливе захоплення у дітей викликали змагання зі спортивного орієнтування, стрільби з пневматичної зброї, військово-тактичної гри «Лазертаг».

Підсумковим етапом навчання став дводенний польовий вихід, під час якого юні патріоти отримали можливість на практиці застосувати набуті знання й навички.

Табірна зміна була наповнена не лише навчанням, а й змістовним дозвіллям, дружнім спілкуванням та яскравими враженнями. Багато дітей міцно здружились між собою та висловили побажання, щоб наступного літа табірна зміна тривала довше.

Пошук матеріалів

Корисні посилання

mon 1
udc 2
don 2
sqe logo
imzo
inst nats pajaty
 Офіційний сайт ФСТУ
Nsku logo 3
dyt liniya
muz portal 1
mountain
  
100revolution

Погода у Полтаві