Меню сайту

facebook zip

navchannya2

bezpeka ditei v inerneti baner

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 65

Вчора 70

За тиждень: 135

За місяць: 2373

Всього: 66725

Новини

Крути: бій за майбутнє

  kruty image29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога. Тоді, 105 років тому, українські вояки й добровольці зупинили на кілька днів наступ більшовиків на Київ. У той час в Бересті тривали переговори між Українською Народною Республікою та країнами Четверного союзу щодо мирного договору. 9 лютого 1918 року його підписали. Цей документ визнав незалежність Української Народної Республіки і став підставою для надання військової допомоги Україні у відбитті російської агресії.

Інформаційні матеріали до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 підготовлені Українським інститутом національної пам’яті.

 

До уваги тренерів, представників команд та спеціалістів органів управління освітою!

  7 лютого 2023 року відбудеться обласний онлайн семінар з питань спортивно-туристського напряму «Заходи щодо забезпечення безпеки учасників 25 туристського Кубку Полтавщини серед учнівської та студентської молоді». Ознайомитися з листом та програмою проведення семінару можна за посиланням.

Запрошуємо до участі у змаганнях «В’язання туристських вузлів»

   Запрошуємо і юних, і досвідчених туристів взяти участь у відкритих обласних змаганнях «В’язання туристських вузлів» серед учнівської та студентської молоді Полтавщини. Ознайомитися з Регламентом, умовами проведення змагань та переглянути навчальне відео можна за  посиланням.

Підсумки обласного етапу фотовиставки до Дня Соборності України «Україна – це ми!»

  3Вітаємо переможців обласного етапу! Цьогоріч ними стали:

♦ Василенко Поліна та Литвиненко Поліна,  учениці 7 класу, Пустовійтівського ліцею Глобинської міської ради (керівник Черненко Н. Л.);

♦ Киценко Аліна, учениця 3 класу Опорного закладу «Кобеляцький ліцей №1» Кобеляцької міської ради Полтавської області (керівник Ярмоленко О. Л.);

♦ Савчук Злата, учениця 5 класу Великокринківського ліцею Глобинської міської ради (керівник Мишкова Т. О.);

♦Шапаренко Ярина, учениця 11 класу Ставківського опорного навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Зіньківської міської ради Полтавської області (керівник Клименко О. О.);

♦Строгін Артем, учень 5 класу Гирявоісковецької загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів Виконавчого комітету Лохвицької міської ради Миргородського району Полтавської області (керівник Строгіна В. В.).

Детальніше...

Черговий успіх юних туристів гуртка «Спортивний туризм»

   На вихідних відбулося суддівство он-лайн змагань з пішохідного туризму відкритого Кубку Миколаївського обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді. У змаганнях взяли участь 16 вихованців гуртка «Спортивний туризм». Наші юні туристи досить успішно представляли заклад на попередніх етапах Кубку, були переможцями та призерами у змаганнях «В’язання вузлів» та «Фізична підготовка». На змаганнях «Швидкість» учасники долали технічні етапи, деякі самостійно наводили.

Детальніше...

Зимові канікули вихованців Центру

 Незважаючи на напружену обстановку в країні, постійні повітряні тривоги та відключення електроенергії, зимові канікули в закладі відбулися.

  Наприкінці грудня 2022 року вихованці гуртків «Спортивне орієнтування» (керівник Надія Сердюк), «Пішохідний туризм» (керівники Сергій Кожух, Василь Нікулін), «Спортивний туризм» (керівник Сергій Кожух) «Спелеологія» (керівник Юлія Тимошевська) взяли участь у майстер-класі з пішохідного туризму. Під час заходу вихованці відпрацьовували різні тактичні підходи до подолання етапів «Смуги перешкод» за встановлений час для кожної вікової групи. Учасники, які набрали найбільшу кількістю балів у молодшій, середній та старшій вікових групах, нагороджені грамотами Центру.

Детальніше...

Вийшла у світ книга «Шкільне музейництво у біографіях і фактах»

  shkilne muzeinytstvo tytulkaКнига видана наприкінці 2022 року. У ній презентовано 72 біографії педагогів-музейників з 22 областей України та Києва. Це своєрідна колективна педагогічна біографія, палітра людських доль наших колег, які на громадських засадах багато років працювали і продовжують працювати в освітянських музеях. Всеукраїнський дослідницький проєкт «Шкільне музейництво у біографіях і фактах» реалізовано Українським державним центром НПВКТУМ у партнерстві з Педагогічним музеєм України.

  Висловлюємо подяку всім співвітчизникам, які долучилися до участі в реалізації проєкту! Ознайомитися з електронною версією книги можна за покликанням.

Запрошуємо приєднатися до участі у Фотовиставці "Україна - це ми!"

    Інформуємо, що до 16.01.2023 р. триває реєстрація учасників Фотовиставки до Дня Соборності України "Україна - це ми!"🇺🇦
‼️Звертаємо Вашу увагу, що до початку реєстрації у Фотовиставці потенційні учасники попередньо публікують її у відкритому доступі на сторінці закладу у соціальній мережі або офіційному сайті відповідно до Порядку проведення фотовиставки.
 Також нагадуємо, що для тих, хто вже виконав попередні кроки, цьогоріч рестрація проводиться у google-формі за посиланням: https://forms.gle/mtpTZ2ayW94DcHYo6

Дочірні категорії