Меню сайту

65

facebook zip

123

День туризму 27  вересня

 

Новини

Відбувся обласний семінар-практикум керівників (завідувачів) музеїв

8-9 жовтня 2019 року відбувся обласний семінар-практикум керівників (завідувачів) музеїв при закладах освіти.  Цьогорічний семінар за темою „Музей як засіб формування громадянського мислення та життєвих компетентностей в учнівської молоді” проводився на базі Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, закладів освіти міста Полтави та Щербанівської об’єднаної територіальної громади.

Детальніше...

Участь делегації Полтавщини у регіональному семінарі-практикумі

30 вересня – 2 жовтня 2019 р. у Харкові відбувся навчальний регіональний семінар «Історія України ХХ століття: виховний потенціал історичної правди», організований Українським інститутом національної пам’яті спільно з Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді. Його учасниками стали керівники гуртків історичного краєзнавства, завідувачі музеїв закладів освіти, організатори роботи з національно-патріотичного виховання Харківської, Луганської та Полтавської областей.

Детальніше...

До уваги організаторів гри "Петлюрівський вишкіл"!

uvaga 5Повідомляємо про перенесення термінів та місця проведення обласної військово-патріотичної гри „Петлюрівський вишкіл”. 

Гра „Петлюрівський вишкіл” буде проведена на базі Полтавського обласного дитячо-юнацького оздоровчого табору „Еколог” у с. Міські Млини Зіньківського району в терміни з 25 до 28 жовтня 2019 року

55 відкритий Чемпіонат області з пішохідного туризму

27-30 вересня 2019 року на базі Вельбівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавським обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді був проведений 55 відкритий Чемпіонат області з пішохідного туризму.
На урочистому відкритті учасників привітали Сергій Бондаренко перший заступник голови районної державної адміністрації, Станіслав Комісар, директор Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Олександр Гордієнко, директор Вельбівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гадяцької районної ради.

Детальніше...

Пошук матеріалів

Корисні посилання

Mon new
 udc
 Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації
Nsku logo 3
dyt liniya
muz portal 1
mountain
  
100revolution

Погода у Полтаві

Статистика переглядів

Сьогодні: 58

За тиждень: 215

За місяць: 1279

Всього: 18702

Kubik-Rubik Joomla! Extensions