Меню сайту

65

facebook zip

День туризму 27  вересня

Новини

На Полтавщині вдруге відбулась обласна військово-патріотична гра «Петлюрівський вишкіл»

pv baner 2З метою виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції з 28 вересня до 01 жовтня на базі Дитячого оздоровчого табору «Горизонт» Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради у с. Вельбівка Гадяцького району була проведена обласна військово-патріотична гра «Петлюрівський вишкіл - 2018».

Детальніше...

Вихованці відсвяткували День туризму

kyds22 вересня 2018 року на осінній галявині Полтавського дендрологічного парку зібралися юні туристи і краєзнавці Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, щоб відсвяткувати Всесвітній день туризму і День туризму в Україні.

Детальніше...

Виставка за підсумками гідроекологічних досліджень вихованців ПОЦТКУМ

До Всесвітнього дня туризму Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді спільно з відділом краєзнавства Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського підготували у вересні 2018 року книжково-ілюстративну виставку «Кобелячок. Річка, що ділить ім’я з містом». Вона висвітлює гідрологічні дослідження та оцінку стану річки Кобелячка у  межах м. Кобеляк та околиць, які неодноразово проводили вихованці Центру на чолі з керівником гуртків Є.В. Копильцем.

Детальніше...

28 вересня - 1 жовтня відбудеться гра «Петлюрівський вишкіл»

pv baner 2Обласна військово-патріотична гра «Петлюрівський вишкіл» - 2018 відбудеться у с. Вельбівка Гадяцького району на базі Дитячого оздоровчого табору «Горизонт» Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради у період з 28 вересня по 01 жовтня  2018 року. 

До уваги туристського активу!

uvaga 5Звертаємо увагу, що 19 травня 2018 року Виконкомом Федерації спортивного туризму України затверджений Технічний регламент проведення змагань з пішохідного туризму, який вступив у дію з 01 серпня 2018 року. Тому з 01.08.2018 припинена дія Настанов з проведення змагань з пішохідного туризму (2015)

Пошук матеріалів

Корисні посилання

Mon new
Nsku logo 3
dyt liniya
muz portal 1
mountain
  
100revolution

Погода у Полтаві

Статистика переглядів

Сьогодні: 26

За тиждень: 149

За місяць: 550

Всього: 7081