Меню сайту

ssylka kalendar 2020jpg

facebook zip

123

День туризму 27  вересня

 

Новини

Відбувся семінар тренерів команд

24 січня на базі Полтавського ОЦТКУМ організовано та проведено обласний семінар тренерів команд з пішохідного туризму. Учасників, а їх зібралося 30 осіб, привітав С.Комісар, директор Полтавського ОЦТКУМ.

Детальніше...

Україна – це ми!

love ukrУ Полтавському обласному центрі туризму і краєзнавства учнівської молоді діє виставка фотоматеріалів, присвячена Дню Соборності України «Україна – це ми!». На розгляд журі представлено 126  фотоматеріалів із 18 районів і міст області, 2 закладів обласного підпорядкування, 4 об’єднаних територіальних громад та 15 вихованців нашого закладу.

Детальніше...

Зимовий вишкіл юних десантників

4Насиченими видалися зимові канікули для гуртків «Юні десантники» (кер. В’ячеслав Курган). Вихованці займалися відпрацюванням навичок тактичної підготовки, здійснили низку польових виходів, а також стали учасниками традиційних військово-тактичних змагань "Лазертаг", організованих Військово-спортивним центром "Воїн" (кер. Олег Бариш).

Детальніше...

До уваги тренерів і представників туристських команд!

На сайті у розділі "Туризм" розміщені такі накази:

  • "Про підсумки І етапу Всеукраїнських змагань зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді за 2018-2019 навчальний рік"
  • "Про підсумки 23 обласної туристської Спартакіади учнівської та студентської молоді Полтавщини"
  • "Про проведення обласного семінару для тренерів команд з пішохідного туризму" (січень, 2020)
  • Програма 24 обласної туристської Спартакіади учнівської та студентської молоді Полтавщини

Відкриття нового зимового спелеосезону

5З 2 по 10 січня 2020 року полтавські спелеологи, вихованці обласного центру туризму були в поході до знаменитої печери Оптимістичної (Тернопільська область). Зараз протяжність ходів печерного гіганту сягає понад 280 км. Це найбільша печера нашої країни. В дослідження цього підземного лабіринту вклали свої сили тисячі дослідників. Є тут невеликий, але вагомий внесок і полтавців.

Детальніше...

Зимові канікули-2020

21Цікавими та насиченими різними заходами й враженнями видалися зимові канікули для вихованців Центру.

Різдвяні свята - особливий час для кожної родини. Ось і наша родина Полтавського ОЦТКУМу, зокрема, вихованці гуртка "Археологічне краєзнавство" (керівник Ю. А. Рябуха), відвідали феєричне Віфлеємське містечко, яке працювало 4-8 січня в Полтаві.
Цікаві локації, майстеркласи, театралізоване шоу, Різдвяна історія, гастро та фото зони - це все чекало на бажаючих долучитися до святкового дійства!

Детальніше...

З Різдвяними святами!

rizdvo1

До уваги!

Матеріали фотовиставки до Дня Соборності України «Україна – це ми!» просимо надсилати до 20 січня 2020 року згідно з вимогами: лист Міністерства освіти і науки України №1/9-795 від 28.12.2019лист Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді 03.01.2020 № 01-14/4

Пошук матеріалів

Корисні посилання

Mon new
 udc
 Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації
Nsku logo 3
dyt liniya
muz portal 1
mountain
  
100revolution

Погода у Полтаві

Статистика переглядів

Сьогодні: 48

За тиждень: 105

За місяць: 1275

Всього: 23381

Переглядів