Меню сайту

65

facebook zip

День туризму 27  вересня

Новини

Семінар із організації краєзнавчої роботи в системі патріотичного виховання на Гадяччині

30 листопада 2018 р. керівник гуртків ПОЦТКУМ, керівник гуртка – методист Є.В. Копилець узяв участь у роботі районного семінару «Краєзнавство як складник формування загальнолюдських та національних цінностей в системі патріотичного виховання учнівської молоді», який відбувся на базі Великобудищанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області. Учасниками семінару були заступники директорів закладів загальної середньої освіти та педагоги-організатори.

Детальніше...

Знати, щоб вижити

5 грудня 2018 року в актовій залі Центру туризму і краєзнавства відбувся виховний захід "Знати, щоб вижити", присвячений відзначенню Дня Збройних сил України. Захід для вихованців закладу організували Юрій Яковенко, керівник військово-патріотичних гуртків ОЦТКУМ, та Ігор Скляр, учасник бойових дій на сході України, депутат обласної ради. 

Детальніше...

Краєзнавці Полтавщини звітувалися про свою роботу

27-29 листопада 2018 року в м. Полтаві проведена ІХ обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Полтавщина – земля моя свята». Конференція проводилась Полтавським обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді згідно з планом заходів Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки та планом роботи Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА.

Детальніше...

Активні вихідні вихованців Центру

24 листопада 2018 року у спортивній залі Котелевської гімназії №1 імені С.А.Ковпака за сприяння фізкультурно-спортивного товариства «Гелон» відбулися змагання з пішохідного туризму, організовані керівником спелеологічних гуртків О.М. Дрижируком.  

Детальніше...

Гра «Історичний калейдоскоп»

Цікаві запитання з історії та культури України і світу, з ботаніки та завдання на логіку – все це чекало на учасників пізнавально-розвивальної гри «Історичний калейдоскоп». Гра, яка вже стала традиційною, відбулася 22 листопада в актовій залі Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Детальніше...

Вихованці гуртків «Патріот» - переможці і призери чемпіонату!

peremohaВихованці гуртків «Патріот» Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (кер. Яковенко Ю.О.) стали активними учасниками традиційного чемпіонату м. Полтави з військово-спортивного багатоборства, приуроченого до Дня Збройних Сил України.

Детальніше...

Відбулося методичне об’єднання керівників юних екскурсоводів музеїв при закладах освіти

15 листопада 2018 року в актовій залі Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді зібралися керівники юних екскурсоводів, які представлятимуть музеї закладів освіти на заочному та очному етапах обласного туру Всеукраїнського  конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу».

Детальніше...

Краєзнавці Полтавщини – учасники Всеукраїнської краєзнавчої конференції

З 09 по 11 листопада 2018 року в м. Миколаєві відбулась ІХ Всеукраїнська краєзнавча конференція учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників». Делегація Полтавської області у складі 6 осіб успішно представила область на всеукраїнському рівні.

Детальніше...

Пошук матеріалів

Корисні посилання

Mon new
Nsku logo 3
dyt liniya
muz portal 1
mountain
  
100revolution

Погода у Полтаві

Статистика переглядів

Сьогодні: 15

За тиждень: 169

За місяць: 441

Всього: 8795