Меню сайту

65

facebook zip

День туризму 27  вересня

Новини

На Полтавщині відбулися Чемпіонати України серед юнаків із пішохідного та велосипедного туризму

vympelСім днів поспіль, із 9 до 15 липня 2019 року, Полтавщина приймала юних спортсменів на 48 Чемпіонаті України з пішохідного туризму та 6 Чемпіонаті України з велосипедного туризму.

На змагання прибули 18 команд туристів-пішохідників та 13 команд велосипедистів, загалом у заході взяли участь 330 осіб із 22 територій.

Детальніше...

Яскравий відпочинок у таборі «Юний турист»

turistenokЗ 03 до 16 червня 2019 року на базі Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді для вихованців гуртків працював профільний оздоровчий табір "Юний турист". Цікавими розвагами, екскурсійними та туристськими заходами була насичена програма для відпочиваючих.

Детальніше...

Керівник гуртків Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді – переможець Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»

6 червня 2019 року у Міністерстві освіти і науки України відбулася церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості», який визначив кращих педагогів позашкілля.

Детальніше...

Відпочинок у таборі «Юний турист»

3 червня 2019 року розпочав свою роботу профільний оздоровчий  табір «Юний турист». Для вихованців гуртків Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді організоване цікаве дозвілля: одноденні походи, екскурсії, змагання зі спортивного орієнтування, вікторини та конкурси з національно-патріотичного виховання.

Детальніше...

Юні туристи Полтавщини – призери міжнародних змагань

Міжнародна федерація спортивного туризму вперше проводила Першість світу зі спортивних походів І-ІІІ категорії складності серед юнаків та юніорів. У змаганнях взяли участь туристські групи з Білорусії, Казахстану, Киргизії, Росії та України.

Детальніше...

В області проведено ІІ обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) - 2019

DzuraЗ 16 до 20 травня 2019 року, на базі Дитячого оздоровчого табору „Горизонт” Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради у с. Вельбівка Гадяцького району був проведений ІІ обласний етап гри за участі 400 джур-козаків та їхніх виховників - наставників. Безпосередня організація та проведення ІІ етапу була покладена на Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Детальніше...

До уваги тренерів і представників команд!

Кобеляцька районна станція юних туристів запрошує юних туристів 14-16 червня ц.р. взяти участь у Відкритих Чемпіонатах Кобеляцького району з велосипедного та водного туризму.

Порядки проведення можна переглянути за посиланням.

Відбувся 16 обласний зліт юних туристів-краєзнавців

bez imeni 1 copyСтарт новому туристському сезону дав ХVІ обласний зліт юних туристів-краєзнавців, який відбувся у період з 11 по 14 травня у с. Головач Полтавського району. Зліт проводиться з метою сприяння розвитку творчих інтересів учнівської молоді з різних напрямів краєзнавства, науково-дослідницької і природо-охоронної роботи, виховання поваги та бережного ставлення до історико-культурної спадщини українського народу, природи рідного краю, перевірки рівня краєзнавчої, туристсько-спортивної підготовки юних туристів-краєзнавців.

Детальніше...

Пошук матеріалів

Корисні посилання

Mon new
 udc
 Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації
Nsku logo 3
dyt liniya
muz portal 1
mountain
  
100revolution

Погода у Полтаві

Статистика переглядів

Сьогодні: 0

За тиждень: 20

За місяць: 283

Всього: 15494

Kubik-Rubik Joomla! Extensions