Меню сайту

65

facebook zip

123

День туризму 27  вересня

 

Новини

У гості до Центру туризму

Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді завжди радо зустрічає в свої стінах як педагогів так і учнів шкіл міста.

26 листопада, разом зі своїм педагогом Срібною Т.М. сюди завітали учні 5 класу комунального закладу "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області".

Методист Центру Наталія Бровко та керівник гуртків «Археологічне краєзнавство» Юлія Рябуха радо вітали гостей. Для маленьких поціновувачів історії педагоги розповіли про те, що вивчає археологія, де можна знайти артефакти, як і коли на Полтавщині з'явилися стародавні люди.

Детальніше...

До Дня пам'яті жертв Голодоморів

В День памяті жертв Голодомору, 24 листопада,  вихованці гуртка «Юні туристи-краєзнавці» на базі Мачухівського НВК традиційно вшанували пам'ять односельців біля пам’ятного знаку на території місцевої церкви. Повернувшись до класної кімнати запалили свічку пам’яті.

Детальніше...

Х обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Полтавщина - земля моя свята»

znak19-21 листопада 2019 року Полтавським обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді за підтримки та сприяння Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА проведено Х обласну краєзнавчу конференцію учнівської молоді «Полтавщина - земля моя свята».

Цей захід проводився з метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення до пошукових та наукових досліджень на базі Полтавcького юридичного коледжу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Детальніше...

До уваги керівників пошуково-краєзнавчих об'єднань!

Комунальний заклад «Харківська обласна станція юних туристів» запрошує учнів загальноосвітніх, позашкільних закладів освіти Полтавщини до участі у ХІV Всеукраїнській філософській історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід», що відбудеться 19-21 лютого 2020 року у місті Харкові.

Онайомитися з документами конференції

Вечір пам'яті вченого-археолога

1Вихованці гуртків «Археологічне краєзнавство» (керівники Бровко Н.Д., Рябуха Ю.А.) підготували та провели 8 листопада 2019 року в Полтавському обласному центрі туризму і краєзнавства учнівської молоді вечір, присвячений пам’яті Петра Якимовича Гавриша та презентували юним археологам і краєзнавцям  книгу, видану вже по його смерті – «Фортифікаційне будівництво в стародавньому Гелоні».

Детальніше...

Пошук матеріалів

Корисні посилання

Mon new
 udc
 Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації
Nsku logo 3
dyt liniya
muz portal 1
mountain
  
100revolution

Погода у Полтаві

Статистика переглядів

Сьогодні: 0

За тиждень: 207

За місяць: 508

Всього: 21475

Kubik-Rubik Joomla! Extensions