Меню сайту

65

facebook zip

День туризму 27  вересня

Новини

Оздоровчий табір «Юний турист» завершив свою роботу

turistenokЗ 04 до 17 червня 2018 року на базі Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді  для вихованців гуртків працював профільний оздоровчий табір "Юний турист". План табору цього року був насиченим екскурсійними та туристськими заходами, цікавими розвагами.

Детальніше...

Пішохідний похід

З 4 по 9 червня 2018 року 12 вихованців гуртків юних краєзнавців та спелеологів (керівники Юлія Тимошевська та Олександр Дрижирук) мандрували територією Полтавської та Сумської обл. Відправною та кінцевою точкою маршруту було смт Котельва.

Детальніше...

Наші вихованці у таборі «Спелеолаб-2018»

Наприкінці весни, 21-29 травня 2018 року, наші юні спелеологи (керівник Юлія Тимошевська) долучилися до європейської спільноти. За меморандумом про співпрацю між Українською спелеологічною асоціацією та Болгарським печерним дружеством вихованці ПОЦТКУМ взяли участь  в роботі міжнародного молодіжного навчального табору «Спелеолаб-2018».

Детальніше...

Літній сезон стартував спортивно і жваво

01 червня 2018 р. вихованці гуртків "Археологічне краєзнавство", команда "Земляни" (керівник Юлія Рябуха) та "Пішохідний туризм", команда "Позитив" (керівник Юрій Яковенко) взяли участь у тематичному квесті до Міжнародного дня захисту дітей "Майбутнє країни - в руках дитини".

Детальніше...

Пошук матеріалів

Корисні посилання

Погода у Полтаві

Статистика переглядів

Сьогодні: 5

За тиждень: 114

За місяць: 429

Всього: 5092