Меню сайту

65

facebook zip

День туризму 27  вересня

Новини

Юні джури рою «Характерники» – найкращі в Україні!

DzuraЗ 2 по 15 липня поблизу старовинного міста Переяслав-Хмельницького Київської області на базі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Джерело надії» відбувся ІІІ (Всеукраїнський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура). Честь представляти Полтавщину на ньому було надано переможцю ІІ (обласного) етапу гри – рою «Характерники» опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області», під керівництвом вчителя географії закладу С.М. Ковальова та педагога-організатора Є.О. Жукової.

Детальніше...

Роботу обласного військово-патріотичного табору «Юний десантник» завершено

У період з 03.07 до 16.07 2018 р. на базі дитячого оздоровчого табору «Маяк» у с. Головач Полтавського району працював обласний військово-патріотичний табір «Юний десантник», заснований Полтавським обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Детальніше...

Команда Полтавської області - призери військово-патріотичної гри «Ігри нескорених»

1З  10 по 15 липня  у селі Сприня Самбірського району Львівської області на території спортивно-туристичного оздоровчого комплексу «Прикарпаття» імені Кирила Осьмака відбулася V військово-спортивна патріотична гра «Ігри Нескорених». У змаганнях взяли участь 150 учасників віком від 14 до 20 років. Честь представляти Полтавську область на Всеукраїнських змаганнях випало рою «Засульська чайка» Литвяківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Засульської сільської ради на чолі з керівниками Валентиною Шлапко та Миколою Іващенком.

Детальніше...

Обласний військово-патріотичний табір «Юний десантник» відкрито

На виконання Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки з 3 липня на базі Полтавського обласного дитячого оздоровчого центру «Маяк» в с. Головач Полтавського району розпочав роботу обласний військово-патріотичний табір «Юний десантник».

Детальніше...

Пошук матеріалів

Корисні посилання

Погода у Полтаві

Статистика переглядів

Сьогодні: 4

За тиждень: 68

За місяць: 164

Всього: 5663