Меню сайту

facebook zip

baner yunyi desant 2021

navchannya2

ssylka kalendar 2021jpg

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 3

Вчора 31

За тиждень: 61

За місяць: 93

Всього: 40547

Новини

Археологічна польова школа

  Вихованці клубу юних археологів «Земляни» (керівники Бровко Н. Д., Рябуха Ю. А., Павелко Г. Г.) провели майже тиждень в оздоровчому таборі «Ромашка», де працювала літня археологічна польова школа. Програма школи була доволі насиченою і водночас цікавою для дітей різних вікових категорій. Це і лекції педагогів-керівників груп, зустріч з науковцями та краєзнавцями.

Детальніше...

Юні туристи Полтавщини – серед кращих в Україні

  У період із 6 по 9 липня 2021 р. у м. Світловодську Кіровоградської області відбулися Чемпіонати України серед юнаків із пішохідного та велосипедного туризму. Гідні спортивні результати на них продемонстрували команди Полтавщини.

Детальніше...

Успіхи джур Полтавщини на Всеукраїнському етапі гри «Сокіл» («Джура»)

  Із 1 до 10 липня 2021 р. у м. Кропивницькому відбувся ІІІ (Всеукраїнський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») середньої вікової групи «Джура – 2021: Інгульська Січ».

  Честь представляти Полтавщину на цьому заході було надано переможцю ІІ обласного заочного етапу гри – рою «Сагайдачники» Опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1» Зіньківської міської ради Полтавської області.

Детальніше...

Пішохідний похід 3 ступеня складності по Полтавському району

  Вихованці гуртка «Пішохідний туризм» (керівник Сергій Кожух) з 05 до 10 липня 2021 року здійснили пішохідний похід 3 ступеня складності по Полтавському району за маршрутом: с. Розсошенці – с. Буланове – с. Старі Санжари – с. Клюсівка – смт Білики – с. Кунівка – м. Кобеляки.

Детальніше...

На початку серпня розпочне роботу табір «Юний десантник»

  emblema desantПроведення табору планується з 02 до 15 серпня 2021 року на базі колишнього дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Ромашка» (селище Білики Білицької селищної ради Полтавського району Полтавської області).

  Ознайомитися з умовами прийому та перебування у таборі, зразком путівки можна тут.

Водний похід -2021

  В період з 19 до 25 червня вихованці гуртків, що діють на базі закладів освіти смт Котельви, під керівництвом Олександра Дрижирука здійснили похід першої категорії складності по р. Ворскла за маршрутом: с. Велика Писарівка Сумської області - с. Міські Млини Полтавської області.

Детальніше...

До уваги керівників органів управління освітою територіальних громад Полтавщини!

  З метою вивчення потреби територіальних громад у проведенні одноденних військових зборів для учнів старших класів за кошти, передбачені Обласною програмою національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2021–2025 роки, просимо до 14.07.2021 повідомити офіційним листом на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (тема листа «військові збори») про потребу у таких заходах для учнівської молоді вашої територіальної громади.

  Орієнтовне місце проведення військових зборів у вересні–листопаді 2021 року – колишній ДЗОВ «Ромашка» (селище Білики Білицької селищної ради Полтавського району Полтавської області).

  Консультації за телефоном 0532-64-16-02 - Безверхий Олександр Анатолійович, завідувач організаційно-масового відділу.

Гра "Сокіл" ("Джура") на Полтавщині у 2020-2021 н.р.

dzura 2   Протягом 2020-2021 навчального року Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра „Сокіл” („Джура”) в Полтавські області проводилась на належному рівні.

  Практично в кожній адміністративно-територіальній одиниці області  були організовані і проведені семінари-практикуми для відповідальних за проведення гри в закладах загальної середньої освіти та організаторів гри  в об’єднаних територіальних громадах.

Детальніше...

Дочірні категорії