Меню сайту

navchannya2

ssylka kalendar 2020jpg

facebook zip

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 29

За тиждень: 35

За місяць: 379

Всього: 32127

Переглядів

Новини

Відбулося засідання методичної ради

  На виконання плану роботи Центру 25 листопада  в режимі онлайн на платформі Zoom відбулося засідання методичної ради за темою «Ефективність участі вихованців Кобеляцької районної станції юних туристів у масових заходах з національно-патріотичного та туристсько-краєзнавчого спрямування». У засіданні взяли участь педагогічні працівники ПОЦНПВТКУМ та директори і методисти закладів позашкільної освіти туристсько-краєзнавчого профілю області.

Детальніше...

Майстер-класи для учасників методичного об'єднання

   3 листопада у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбулося засідання обласного методичного об’єднання організаторів роботи з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку в закладах позашкільної освіти в режимі онлайн на платформі Zoom.

Детальніше...

Осінні канікули юних археологів з користю

   Вихованці гуртків «Археологічне краєзнавство» (керівники Бровко Н.Д., Рябуха Ю.А.) 23 жовтня, під час осінніх канікул, здійснили археологічну розвідку в околицях с. Лукищина Полтавського району.

Детальніше...

Туристські старти-2020

   24 жовтня 2020 року вихованці гуртків  «Спортивний туризм», що працюють на базі Головачанського навчального закладу (тренер – керівник гуртків Василь Нікулін) провели традиційні особисті змагання «Туристські старти». На обладнаному туристському полігоні  учасники проходили дистанцію І класу «Смуги перешкод».

Детальніше...

У День туризму – на туристсько-краєзнавчому маршруті

  27 вересня в Україні щороку відзначається День туризму. У цей день проходять зльоти туристів, змагання та інші цікаві заходи.
 Вихованці закладу відзначили свято на туристсько-краєзнавчому маршруті, організованому в Полтавському міському дендрологічному парку. 

Детальніше...

Патріотичний забіг „Шаную воїнів, біжу за героїв Україниˮ

    26 вересня 2020 року об 11.00 у Полтавському міському дендрологічному парку вихованці гуртків закладу долучилися до Всеукраїнського патріотичного забігу в пам’ять про загиблих воїнів „Шаную воїнів, біжу за героїв Україниˮ. Забіг було здійснено на честь Козченка Владислава, військовий вишкіл якого проходив угуртку „Юні десантникиˮ.

Детальніше...

Зі святом, туристська спільното!

day tour

Масові старти зі спортивного орієнтування

orient 1    23 вересня 2020 року у міському дендропарку проведено Першість Полтавського обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді зі спортивного орієнтування. У змаганнях взяли участь 120 вихованців. Учасники вікових груп ЧЖ-10,12,14,16,18 долали дистанцію за вибором. Чудова погода, природа парку сприяли позитиву проведенні змагань.

     Переможців змагань чекають грамоти, медалі та призи.

Детальніше...

Пошук матеріалів

Корисні посилання

Mon new
udc
Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації
sqe logo
imzo
 
 Офіційний сайт ФСТУ
 
Nsku logo 3
 
dyt liniya
muz portal 1
mountain
  
100revolution

Погода у Полтаві