Меню сайту

navchannya2

ssylka kalendar 2020jpg

facebook zip

123

 

 

Статистика переглядів

Сьогодні: 24

За тиждень: 246

За місяць: 1205

Всього: 30433

Переглядів

Новини

Зі святом, туристська спільното!

day tour

Масові старти зі спортивного орієнтування

orient 1    23 вересня 2020 року у міському дендропарку проведено Першість Полтавського обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді зі спортивного орієнтування. У змаганнях взяли участь 120 вихованців. Учасники вікових груп ЧЖ-10,12,14,16,18 долали дистанцію за вибором. Чудова погода, природа парку сприяли позитиву проведенні змагань.

     Переможців змагань чекають грамоти, медалі та призи.

Детальніше...

Експедиція з географічного краєзнавства

    У вересні 2020 року, на останку літа, що спливало останніми жаркими днями туристська група вихованців під керівництвом Нікуліна Василя Олексійовича здійснила експедицію з географічного краєзнавства на основі пішохідного походу 3 ступеня складності на тему «Процеси абразії (руйнування берегів) на Кременчуцькому водосховищі».
    Група вивчала берег водосховища від с. Андрусівка (Черкаська область) до гори Пивиха (Полтавська область). 

Детальніше...

Наші джури та молоді козаки - найкращі в Україні!

   На початку вересня оприлюднено підсумки онлайн-огляду підсумкових таборувань куренів (роїв) Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), проведеного у липні-серпні 2020 року. До участі в онлайн-огляді, організованому Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, долучилися 52 учасники із 20 областей.

Детальніше...

У листопаді відбудеться конференція учнівської молоді «Полтавщина – земля моя свята»

poltavschina banerЗапрошуємо юних краєзнавців та музеєзнавців взяти участь в ХІ обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Полтавщина – земля моя свята».

Ознайомитися з Рекомендаціями щодо участі у конференції

До уваги вихованців краєзнавчих об'єднань та їхніх керівників!

   Запрошуємо вас до участі у ХІІІ Всеукраїнській історико-краєзнавчій конференції учнівської та студентської молоді: «Південно-Східна Україна: зі стародавності у ХХІ століття» (лист УДЦНПВКТУМ від 13.08.2020 № 150 та інформаційний лист конференції).

   Лист Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді щодо участі у конференції

   Інформаційний лист конференціїконференції

До уваги!

На сайті розміщений Порядок проведення 22 відкритого Чемпіонату області зі спортивного орієнтування в залік 24 обласної туристської Спартакіади учнівської та студентської молоді Полтавщини, який відбудеться 3 жовтня 2020 року с. Красногорівка Білоцерківської об’єднаної територіальної громади Великобагачанського району

До уваги тренерів і представників команд!

      Ураховуючи вимоги Постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) та з урахуванням ситуації з COVID-19,інформуємо Вас про те, що Адміністрацією Полтавського обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді та Головною суддівською колегією 24 обласної Спартакіади прийнято рішення про скорочення видів та дистанцій змагань. Детальніше дивитись у листі

 

Пошук матеріалів

Корисні посилання

Mon new
udc
Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації
 
sqe logo
 
 Офіційний сайт ФСТУ
 
Nsku logo 3
 
dyt liniya
muz portal 1
mountain
  
100revolution

Погода у Полтаві