Меню сайту

facebook zip

navchannya2

kalendar 2022

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 2

Вчора 55

За тиждень: 423

За місяць: 191

Всього: 62698

Реєстрація куренів гри «Сокіл» («Джура»)

dzura 2Порядок реєстрації куренів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Лист-роз'яснення ПОЦТКУМ від 25.11.2019 № 01-14/414 "Про деякі умови участі роїв у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в травні 2020 року"

Перелік зареєстрованих куренів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») від Полтавської області 

Назва закладу освіти

Назва куреня

ПІБ виховника

Рішення 

ГШ

1

Опорний заклад «Вовчицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей імені В.Ф. Мицика Лубенської районної ради Полтавської області»

Андрія Жука

Шлапко Валентина Олексіївна

23.06.2020

2

Яблунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Оржицької районної ради Полтавської області

В’ячеслава Чорновола

Кривенко Костянтин Михайлович

23.06.2020

3

Опорний заклад «Чутівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області»

Василя Симоненка

Боговик Вадим Володимирови, Радченко Юлія Іванівна

23.06.2020

4

Хорольська Районна Організація ТСО України, м. Хорол Полтавська область

Василя Тютюнника

Пономаренко Микола Віталійович

23.06.2020

5

Лазірківська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. В.О. Підпалого Оржицької районної ради Полтавської області

Василя Чучупаки

Крилач Володимир Васильович, Гуржій Лідія Іванівна

23.06.2020

6

Кременчуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 Кременчуцької міської ради Полтавської області

Галини Гордасевич

Кругляк Світлана Михайлівна

23.06.2020

7

Опорний заклад «Яреськівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ф.П. Борідька Шишацької районної ради

Гната Яреська

Аксельрод  Ніна Андріївна

23.06.2020

8

Круподеринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Оржицької районної ради Полтавської області

Григорія Гамалії

Дігтяренко Віктор Григорович

23.06.2020

9

Миргородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5 Миргородської міської ради Полтавської області

Данила Апостола

Ярославська Олена Миколаївна

23.06.2020

10

Козельщинський ліцей  Козельщинської селищної ради  Полтавської області

Данила Галицького

Явтушенко Анатолій Вікторович

23.06.2020

11

Опорний заклад «Оржицька загальноосвітня щкола І-ІІІ ступенів імені І. Я. Франка Оржицької районної ради Полтавської області»

Дем’яна Многогрішного

Федоренко Олександр Іванович, Литвиненко Юлія

23.06.2020

12

«Клуб юних десантників та миротворців при ГО «Об’єднання ветеранів Збройних сил, інвалідів війни, учасників бойових дій, учасників локальних конфліктів і миротворчих сил «Гвардія»

Дмитра Гуні

Сокур Євген Олександрович

23.06.2020

13

Карлівська гімназія імені Ніни Герасименко Карлівської районної ради Полтавської області

Дмитра Коряка

Єременко Григорій Вікторович

23.06.2020

14

Горошинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Семенівської районної Полтавської області

Івана Котляревського

Луценко Марія Миколаївна

23.06.2020

15

Броварківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської районної ради Полтавської області

Ігоря Брановицького

Данілова Ольга Вікторівна

23.06.2020

16

Кременчуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Кременчуцької міської ради Полтавської області

Ігоря Сердюка

Горельонкова Надія Геннадіївна

23.06.2020

17

Пирятинський ліцей Пирятинської міської ради Полтавської області

Леонтія Свічки

Букша Андрій Віталійович

23.06.2020

18

Сенчанський Будинок дитячої та юнацької творчості Сенчанської сільської ради Лохвицького району Полтавської області

Леонтія Слюза

Мірошніков Сергій Васильович

23.06.2020

19

Кременчуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16 Кременчуцької міської ради

Марка Жмайла

Побіжко Юлія Іванівна

23.06.2020

20

Кошманівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Машівської районної ради Полтавської області

Марусі Чурай

Остах Валерій Іванович

23.06.2020

21

Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3

Матвія Гладкого

Рева Віталіна Іванівна

23.06.2020

22

Великокринківська загальноосвітня школа I-III ступенів Глобинської районної ради Полтавської області

Миколи Порша

Лисак Катерина Григорівна

23.06.2020

23

Садківський ліцей Кременчуцької районної ради Полтавської області

Михайла Грушевського

Олексієнко Сергій Володимирович

23.06.2020

24

Опорний заклад освіти “Сарська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області”

Михайла Драгоманова

Лисенко Іван Володимирович

23.06.2020

25

Градизька гімназія імені Героя України Олександра Білаша Глобинської районної ради Полтавської області

Олександра Білаша

Стадніченко Олег Григорович

23.06.2020

26

Кременчуцький ліцей №4 «Кремінь» Кременчуцької міської ради Полтавської області

Олексія Древаля

Сай Олександр Анатолійович

23.06.2020

27

Чевельчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Оржицької районної ради Полтавської області

Петра Болбочана

Бега Віктор Васильович, Ревенко Олена Олексіївна

23.06.2020

28

Землянківська загальноосвітня школа I-III ступенів імені народної артистки України Р.П. Кириченко Глобинської районної ради Полтавської області

Раїси Кириченко

Розторгуєв Володимир Миколайович

23.06.2020

29

Опорний заклад «Калайдинцівська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Ф. Д. Рубцова Лубенського району Полтавської області»

Самійла Величка

Циганіна Юлія Федорівна

23.06.2020

30

Бреусівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Козельщинський район Полтавської області

Семена Бреуса

Омельченко Олександр Володимирович

23.06.2020

31

Градизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Глобинського району Полтавської області

Степана Усса

Осташко Ігор Анатолійович

23.06.2020

32

Староіржавецька загальноосвітня школа I-III ступенів Оржицької районної ради Полтавської області

Тараса Трясила

Кобзар Юлія Олегівна

23.06.2020

33

Опорний заклад загальної середньої освіти Машівський ліцей Машівської селищної ради Полтавської області

Юрія Печериці

Марченко Ірина Анатоліївна

23.06.2020

34

Кременчуцький ліцей №10 «Лінгвіст» Кременчуцької міської ради Полтавської області

Артема Носенка

Мазур Євген Павлович

16.12.2020

35

Градизька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №2Глобинського району Полтавської області

Богдана Ступки

Омелай Олена Володимирівна

16.12.2020

36

Семенівський навчально-виховний комплекс №1 імені М.М.Хорунжого Семенівської селищної ради Полтавської області

Володимира Шульги

Крутько Яна Григорівна, Харченко Інна Юріївна

16.12.2020

37

Опорний заклад «Новооржицька загальноосвітня школа І-Ш ступенів Оржицької районної ради Полтавської області»

Героїв АТО Андрія Конопльова і Максима Рябка

Яцько Володимир Михайлович

16.12.2020

38

Опорний заклад «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

Зінька Безрідного

Ковальов Сергій Михайлович, Педагог-організатор

16.12.2020

39

Святилівська загальноовітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської районної ради Полтавської області

Кузьми Скрябіна

Марченко Сергій Володимирович

16.12.2020

40

Опорний заклад «Карлівський ліцей №4 Карлівської районної ради Полтавської області»

Антона Грицая

Клименко Світлана Петрівна

16.04.2021

41

Комунальний заклад «Розсошенська гімназія Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області»

Всеволода Петріва

Бойко Олег Анатолійович

16.04.2021

42

Кременчуцька гімназія № 7 Кременчуцької міської ради Полтавської області

Дмитра Чечеля

Васильченко Роман Олексан-дрович

Келеберда Ольга Олександрівна

16.04.2021

43

Семенівський навчально-виховний комплекс №2 Семенівська об’єднана територіальна громада Полтавської області

Миколи Божинського- Божка

Марчук Віта Владиславівна

16.04.2021

44

Лип’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Карлівської районної ради Полтавської області

Миколи Демиденка

Міщенко Вікторія Володимирівна

16.04.2021

45

Кременчуцький ліцей-інтернат 21 «СТАРТ» спортивного профілю Кременчуцької міської ради Полтавської області

Олега Феня

Загорулько Ірина Вячеславівна

16.04.2021

46

Карлівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Карлівської районної ради Полтавської області

Павла Чубинського

Качалка Тетяна Василівна

16.04.2021

47

Державна спеціалізована художня школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені Василя Кричевського (Зіньківський район, Полтавська область)

Филона Лихопоя

Орленко Наталія Валентинівна

16.04.2021

48

Івановоселищенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Кременчуцького району Полтавської області

Бориса Мартоса

Колонутова Любов Леонідівна

22.12.2021

49

Сагайдацький навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Шишацької селищної ради Полтавської області

Кирила Осьмака

Степаненко Марина Миколаївна

22.12.2021

50

Чорнухинський ліцей імені Г.С.Сковороди Чорнухинської селищної ради Полтавської області

Оникія Богуна

Буряк Олег Анатолійович

22.12.2021

51

Опорний заклад освіти «Сватківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Краснолуцької сільської ради», Миргородський район, Полтавська область

Петра Федоряки

Коваленко Жанна Анатоліївна

22.12.2021

52

Кременчуцька початкова школа№ 15 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області

Олексія Борищака

Шиш Яна Віталіївна

22.12.2021

 

 

Пошук матеріалів

Корисні посилання

Mon new
udc 2
don 2
sqe logo
imzo
  Офіційний сайт ФСТУ
 Nsku logo 3
 dyt liniya
muz portal 1
mountain
  
100revolution

Погода у Полтаві