Меню сайту

navchannya2

ssylka kalendar 2020jpg

facebook zip

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 17

За тиждень: 59

За місяць: 589

Всього: 33941

Переглядів

«Пішохідний туризм» (керівник Кожух С.М.)

Гуртки «Пішохідний туризм» діють в Диканському районі на базі Балясненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та в місті Полтаві у Полтавському обласному центрі туризму і краєзнавства учнівської молоді. У теплу пору року вихованці тренуються на спортивному майданчику Балясненської ЗОШ та Полтавської гімназії № 33.
Заняття проводяться в ігровій формі, що дає змогу вихованцям отримати необхідні знання і навички та швидше й краще засвоїти навчальний матеріал.
Здобуті знання використовуються на змаганнях з пішохідного туризму і спортивного орієнтування.

kozhukh01 kozhukh03

kozhukh02

 Юні туристи – активні учасники різних змагань, конкурсів для вихованців гуртків. Вони є призерами та переможцями конкурсу «Історичний калейдоскоп», «Острів скарбів», «Поле чудес», змагань «В’язання вузлів», змагань з пішохідного туризму «Туристські старти», «Зимова фантазія» та спортивного орієнтування «Сніжинка», «Різдвяні старти», «Призи Діда Мороза», «Тиждень орієнтувальника». 

kozhukh05

kozhukh04 kozhukh10

Діти також багато дізнаються нового і цікавого подорожуючи по м. Полтаві, територією свого району, а також здійснюючи екскурсійні подорожі до інших міст (Миргорода, Кременчука, Києва, Одеси).

kozhukh06 kozhukh07

Одноденні та багатоденні походи, які проводяться влітку, відпочинок у таборі «Юний турист» дають змогу дітям оздоровитися і набратися сил для навчання у новому навчальному році.

kozhukh08 kozhukh09
kozhukh11 kozhukh12

 

Пошук матеріалів

Корисні посилання

Mon new
udc
Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації
sqe logo
imzo
 
 Офіційний сайт ФСТУ
 
Nsku logo 3
 
dyt liniya
muz portal 1
mountain
  
100revolution

Погода у Полтаві