Меню сайту

navchannya2

ssylka kalendar 2020jpg

facebook zip

123

 

 

"Археологічне краєзнавство" (керівник Рябуха Ю.А.)

Археологічних клуб "Земляни", що існує на базі ПОЦТКУМ вже 34 роки, радо прийняв нове покоління юних археологів у свої лави. З першого вересня заняття в гуртках розпочали діти з Полтавської спеціалізованої школи-інтернату № 2 та загальноосвітніх полтавських шкіл №№ 18, 25,38.

10Перша цікава подорож юних археологів під керівництвом Рябухи Ю.А., відбулася у вересні 2017 року. 

01

На заняттях гуртка вихованці отримують знання з курсу «Основи археології» із вивченням основних понять археологічної науки, археологічних культур України та світу, отримання навичок практичної археологічної роботи – камеральна обробка археологічних матеріалів, ведення польових робіт та польової документації, тощо.
Основне завдання гуртків – це розвинення цілеспрямованої, допитливої, трудолюбивої та соціально-активної особистості вихованців під час навчального процесу, забезпечення позитивного мікроклімату в колективі, розвитку творчих та інтелектуальних здібностей гуртківців, самореалізації дітей впродовж усього навчання.

02Уже цієї осені 2017 року, діти вирушили у першу археологічну розвідку по Новосанжарському та Решетилівському районах за маршрутом: с.Плоске – с.Чередники – с.Грекопавлівка – с.Стовбина Долина – с.Давидівка. Вони мали змогу відпрацювати методи пошуку підйомного матеріалу, а також отримали свої перші незабутні враження.

03 04

Гуртківці зайняли активну позицію як у навчанні так і у культурно-масовій роботі. Поряд з теоретичними знаннями, вихованці навчаються практично працювати з джерелами та науковою літературою, розвивати критичне мислення та намагаються реалізувати свої знання під час участі у конкурсах та краєзнавчих іграх.

Протягом першого семестру вони взяли активну участь у пізнавальному конкурсі «Історичний калейдоскоп», археологічній грі «Що? Де? Коли?».

05 06

Діти також стали постійними учасниками різноманітних заходів Полтавської обласної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського та бібліотеки №9 для дітей Полтавської міської ЦБС.

07  08 

Попереду вихованців чекає захоплююча практика в археологічній експедиції, яку з нетерпінням екають юні археологи.
09

Пошук матеріалів

Корисні посилання

Mon new
 udc
 Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації
Nsku logo 3
dyt liniya
muz portal 1
mountain
  
100revolution

Погода у Полтаві

Статистика переглядів

Сьогодні: 19

За тиждень: 64

За місяць: 84

Всього: 28766

Переглядів