Меню сайту

facebook zip

baner yunyi desant 2021

navchannya2

ssylka kalendar 2021jpg

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 44

Вчора 72

За тиждень: 116

За місяць: 1363

Всього: 42660

"Археологічне краєзнавство" (керівник Рябуха Ю.А.)

Археологічних клуб "Земляни", що існує на базі ПОЦТКУМ вже 34 роки, радо прийняв нове покоління юних археологів у свої лави. З першого вересня заняття в гуртках розпочали діти з Полтавської спеціалізованої школи-інтернату № 2 та загальноосвітніх полтавських шкіл №№ 18, 25,38.

10Перша цікава подорож юних археологів під керівництвом Рябухи Ю.А., відбулася у вересні 2017 року. 

01

На заняттях гуртка вихованці отримують знання з курсу «Основи археології» із вивченням основних понять археологічної науки, археологічних культур України та світу, отримання навичок практичної археологічної роботи – камеральна обробка археологічних матеріалів, ведення польових робіт та польової документації, тощо.
Основне завдання гуртків – це розвинення цілеспрямованої, допитливої, трудолюбивої та соціально-активної особистості вихованців під час навчального процесу, забезпечення позитивного мікроклімату в колективі, розвитку творчих та інтелектуальних здібностей гуртківців, самореалізації дітей впродовж усього навчання.

02Уже цієї осені 2017 року, діти вирушили у першу археологічну розвідку по Новосанжарському та Решетилівському районах за маршрутом: с.Плоске – с.Чередники – с.Грекопавлівка – с.Стовбина Долина – с.Давидівка. Вони мали змогу відпрацювати методи пошуку підйомного матеріалу, а також отримали свої перші незабутні враження.

03 04

Гуртківці зайняли активну позицію як у навчанні так і у культурно-масовій роботі. Поряд з теоретичними знаннями, вихованці навчаються практично працювати з джерелами та науковою літературою, розвивати критичне мислення та намагаються реалізувати свої знання під час участі у конкурсах та краєзнавчих іграх.

Протягом першого семестру вони взяли активну участь у пізнавальному конкурсі «Історичний калейдоскоп», археологічній грі «Що? Де? Коли?».

05 06

Діти також стали постійними учасниками різноманітних заходів Полтавської обласної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського та бібліотеки №9 для дітей Полтавської міської ЦБС.

07  08 

Попереду вихованців чекає захоплююча практика в археологічній експедиції, яку з нетерпінням екають юні археологи.
09

Пошук матеріалів

Корисні посилання

Mon new
udc
don
sqe logo
imzo
  Офіційний сайт ФСТУ
 Nsku logo 3
 dyt liniya
muz portal 1
mountain
  
100revolution

Погода у Полтаві