Меню сайту

facebook zip

baner yunyi desant 2021

navchannya2

ssylka kalendar 2021jpg

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 53

Вчора 72

За тиждень: 125

За місяць: 1372

Всього: 42669

"Екологічне краєзнавство" (керівник Копилець Є.В.)

Гуртки екологічного краєзнавства ПОЦТКУМ діють у Полтавському районі на базі Новоселівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів. Насамперед вихованців цікавлять життєдіяльність представників місцевої фауни, взаємозв’язки біотичних та абіотичних складових екосистем. Також гуртківці оволодівають базовими знаннями та вміннями з пішохідного туризму і спортивного орієнтування.

ekology01 ekology03

ekology02

В активі юних екологів-краєзнавців – участь в обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Полтавщина – земля моя свята» (Полтава), Всеукраїнській філософській історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід» (Харків), Всеукраїнській історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді «Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття» (Черкаси), Всеукраїнському форумі українських патріотичних справ учнівської молоді «Ми – українці!» (Київ).

ekology04 ekology05

Вихованці гуртків мають низку публікацій за результатами власних досліджень, здобули перемогу у Всеукраїнській краєзнавчій експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна».

Пошук матеріалів

Корисні посилання

Mon new
udc
don
sqe logo
imzo
  Офіційний сайт ФСТУ
 Nsku logo 3
 dyt liniya
muz portal 1
mountain
  
100revolution

Погода у Полтаві