Меню сайту

facebook zip

navchannya2

bezpeka ditei v inerneti baner

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 26

Вчора 44

За тиждень: 26

За місяць: 983

Всього: 69240

"Юні десантники" (керівник Курган В.С.)

Навчання юнаків та дівчат у гуртках «Юні десантники» проводиться на базі клубу «Гвардія», який розташований за адресою вул. Маршала Бірюзова, 67.

До програми підготовки юних десантників входить:

gurtki desant 03

 •     Фізична підготовка.
      Рукопашний армійський бій.
      Вогнева підготовка, вивчення характеристик вогнепальної зброї.
      Стройова підготовка.
      Топографія.
      Тактична підготовка.
      Медична підготовка.
      Підготовка роботи з радіостанціями.
      Повітряно-десантна підготовка.
      Відпрацювання стрибків з парашутом.

Влітку під егідою клубу «Гвардія» для  вихованців організовується робота  літнього військово-спортивного табору. Протягом тижня хлопці та дівчата мають можливість відпрацювати практичні навички військової справи під час денного та нічного навчання з таких видів: несення караулів, бойові стрільби, укладання парашутів, особисте маскування, гірська підготовка.
 gurtki desant 04У липні вихованці гуртків мають змогу виконати перші стрибки з парашутом, отримати значки парашутиста та десантну тільняшку.
 gurtki desant 05Юні десантники є активними учасниками святкових міських заходів, присвячених Дню повітряно-десантних військ. Діти демонструють навички рукопашного бою перед ветеранами ПДВ, покладають квіти до пам’ятника воїнам-афганцям та воїнам 9 повітряно-десантної дивізії, яка звільняла Полтаву від фашистських загарбників.

Восени проводяться польові виходи, де вихованці відпрацьовують навички з тактики, топографії, подолання природних перешкод, обладнання польового табору.

gurtki desant 06Взимку проходять виходи на лижах з «холодною» ночівлею, із закріпленням навичок розвідки місцевості, атакування умовного противника, відпрацювання тактичних заходів.
gurtki desant 07 
У грудні до Дня народження Героя Радянського Союзу, командувача ПДВ В.Ф. Маргелова вихованці беруть участь у відкритих військових змаганнях юних десантників "Маргеловський тримаємо крок".

Традиційно у лютому юні десантники беруть участь у військових змаганнях "Нащадки Шураві" та несуть почесну варту біля пам'тника героям-афганцям у День виводу військ з Афганістану.

У жовтні до Дня захисника України десантники організовують показові виступи у школах, зустрічі з учасниками бойових дій, проводять  концерт для своїх батьків.

 gurtki desant 08

Про наших юних десантників навіть передачі знімають (переглянути відео)

Пошук матеріалів

Корисні посилання

mon 1
udc 2
don 2
sqe logo
imzo
inst nats pajaty
 Офіційний сайт ФСТУ
Nsku logo 3
dyt liniya
muz portal 1
mountain
  
100revolution

Погода у Полтаві