Меню сайту

facebook zip

navchannya2

bezpeka ditei v inerneti baner

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 7

Вчора 28

За тиждень: 326

За місяць: 138

Всього: 72958

*"Спортивний туризм" (керівники Криворучко А.В., Бондаренко-Бровко М.П.), "Спортивне орієнтування" (керівники Могилат Р.В., Криворучко А..)

Гуртки  на базі спорткомплексу «Розсошенці» – «Пішохідний туризм» та «Спортивний туризм» (керівники Бондаренко-Бровко Марина Павлівна та Криворучко Анатолій Вікторович)

       Гуртки працюють: понеділок – 15:00-19:00, середа – 10:00-12:00, 15:00-19:00, п’ятниця – 10:00-12:00, 15:00-19:00

Гуртки  на базі гімназії №15 Полтавської міської ради – «Спортивне орієнтування» та «Спортивний туризм» (керівники Могилат Роман Володимирович та Криворучко Анатолій Вікторович)

       Гуртки працюють: вівторок – 15:00-18:00, четверг – 15:00-18:00, субота – за окремим графіком

     Гурток «Спортивний туризм» сприяє формуванню здорового способу життя, фізичному загартуванню вихованців, зміцненню їх здоров’я, самоствердження, вихованню лідерських якостей. Для реалізації спортивної мети здійснюють походи Полтавщиною та Українськими Карпатами, насичені різноманітними природними перешкодами. Вихованці проходять належну якісну підготовку для участі у змаганнях зі спортивного пішохідного туризму.

       Вихованці отримують знання та вміння роботи з картою і компасом, навики подолання простих природних перешкод, основні принципи тактики підготовки і проведення пішохідних походів, добору і підготовки спорядження, організації харчування, організації привалів і ночівель, правила пожежної безпеки.

    Вихованці мають змогу тренуватися на обладнаних технічних етапах (імітація природніх перешкод) в приміщенні; обладнані навчальні полігони на схилах Монастирської гори (с. Вороніна-с. Червоний Шлях). Для занять спортивним орієнтуванням підготовлені спортивні карти поблизу с. Вороніна, район навколо Розсошенської гімназії, Розсошенський ліс.

       Вихованці гуртка приймають активну участь в обласних та Всеукраїнських змаганнях з пішохідного туризму та походах різної складності. Вихованці переможці та призери обласних змагань, Чемпіонатів та Кубків України з пішохідного туризму.

       Неодноразові переможці та призери Чемпіонатів України та першостей Світу з пішохідних спортивних походів.

       Заняття в гуртках безкоштовні.

Запрошуємо до занять спортивним туризмом та спортивним орієнтуванням – активних, непосидющих, шукачів пригод та екстриму.

Пошук матеріалів

Корисні посилання

mon 1
udc 2
don 2
sqe logo
imzo
inst nats pajaty
 Офіційний сайт ФСТУ
Nsku logo 3
dyt liniya
muz portal 1
mountain
  
100revolution

Погода у Полтаві