Меню сайту

navchannya2

ssylka kalendar 2020jpg

facebook zip

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 19

За тиждень: 61

За місяць: 591

Всього: 33943

Переглядів

"Спортивний туризм" (керівник Криворучко А.В.)

Гуртки спортивного туризму

Керівник Криворучко Анатолій Вікторович
Важливими аспектами при роботі з вихованцями гуртків є вирішення проблеми успішного навчання, розвиток пізнавальної активності дітей шляхом розкриття потенційних можливостей та здібностей дитини незалежно від фізичного розвитку, створення умов для реалізації індивідуальності, його самовдосконалення відповідно до здібностей та можливостей, формування інтересу до занять видами туризму.Навчання у гуртках спрямоване на підготовку та участь у змаганнях з пішохідного туризму, зі спортивного орієнтування та участь у спортивних пішохідних походах. На заняттях гуртків підготовчого рівня керівник намагається залучити дітей до активних занять туризмом, допомогти вибрати вид діяльності, який їм більш до вподоби.
 gurtki sport tur 01
     Заняття гуртків проводяться у спорткомплексі «Розсошенці», що знаходиться в селі Розсошенці, та на базі спортивної зали Полтавської ЗОШ І-ІІ ступенів № 15. Тут  періодично організовуються відкриті тренування та змагання для юних туристів.

    Для практичних занять на місцевості обладнано навчальні полігони в Розсошенському лісі, на схилах Монастирської гори, на шкільних подвір’ях Розсошенської гімназії та Полтавської ЗОШ № 15. За 27 років роботи з дітьми керівником підготовлено близько 50 першорозрядників та кандидатів у майстри спорту зі спортивного орієнтування та пішохідного туризму, більше сотні спортсменів масових розрядів. Вихованці є призерами Всеукраїнських та обласних  змагань з пішохідного туризму.
gurtki sport tur 02 
Презентація команди старшої вікової групи Полтавського ОЦТКУМ (тренер  Криворучко А.В.) (переглянути відео)
Презентація команди середньої вікової групи Полтавського ОЦТКУМ (тренер  Криворучко А.В.) (переглянути відео) 

Пошук матеріалів

Корисні посилання

Mon new
udc
Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації
sqe logo
imzo
 
 Офіційний сайт ФСТУ
 
Nsku logo 3
 
dyt liniya
muz portal 1
mountain
  
100revolution

Погода у Полтаві