Вчора 70

За тиждень: 135

За місяць: 2373

Всього: 66725

42 обласний семінар-практикум та змагання працівників освіти з пішохідного туризму

Згідно з наказом Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 13.04.2018  № 153 у період з 24 по 26 квітня 2018 року в с. Головач Полтавського району на базі Полтавського обласного дитячого оздоровчого центру «Маяк» були проведені 42 обласний семінар-практикум та змагання працівників освіти з пішохідного туризму.

У семінарі-практикумі взяли участь 114 учасника з міста Горішні Плавні, Кобеляцького, Лубенського, Машівського, Новосанжарського, Полтавського, Решетилівського, Чорнухинського районів, Глобинської об’єднаної територіальної громади, Засульської об’єднаної територіальної громади. Під час семінару-практикуму проведено практичні заняття з організації технічних етапів з пішохідного туризму та техніки їх подолання учасниками.

54 педагоги з 9 команд взяли участь у командних змаганнях з пішохідного туризму на дистанції другого та першого класу «Крос-похід».

У змаганнях на дистанції «Крос-похід» перемогу здобула команда Машівського району. Другими стали педагоги збірної команди Засульської об’єднаної територіальної громади та Лубенського району, третіми – туристи Полтавського району. Переможці та призери нагороджені Кубками, медалями та грамотами.

У конкурсі фотографій перемогла команда м.Горішні Плавні, призерами стали збірна команда Засульської об’єднаної територіальної громади та Лубенського району, Новосанжарського району.

У конкурсі туристської пісні рівних не було землякам уславленої Раїси Кириченко педагогам Глобинської об’єднаної територіальної громади, другими стали педагоги Новосанжарського району а третє місце розділили Решетилівський район та збірна команда Засульської об’єднаної територіальної громади та Лубенського району.

Семінар-практикум та змагання дали можливість педагогам – туристським організаторам освітніх закладів підвищити майстерність з пішохідного туризму, обмінятися досвідом з туристсько-краєзнавчої роботи.

Анатолій Криворучко, методист

Протокол підсумків "Крос-походу", протокол дистанції 2 класу, протокол дистанції 1 класу