Меню сайту

facebook zip

baner yunyi desant 2021

navchannya2

kalendar 2022

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 8

Вчора 31

За тиждень: 124

За місяць: 1045

Всього: 55462

Роботу обласного військово-патріотичного табору «Юний десантник» завершено

У період з 03.07 до 16.07 2018 р. на базі дитячого оздоровчого табору «Маяк» у с. Головач Полтавського району працював обласний військово-патріотичний табір «Юний десантник», заснований Полтавським обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді.

У таборі навчалося військовій справі та оздоровилося 86 вихованців військово-патріотичних клубів та гуртків міста Полтави, Чутівського, Кобеляцького, Зіньківського  районів та «юних десантників» Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Програма передбачала наступні дисципліни: стройову, вогневу,   інженерно-саперну, повітряно-десантну, гірську, тактико-медичну, військово-тактичну підготовку. Юні армійці виконували початкову вправу з бойових навчальних стрільб з АК-74 на військовому полігоні в с. Вакуленці Полтавського району. Проводилося навчання та змагання з військово-тактичної гри «Лазертаг». Вихованці  змагалися з волейболу, міні футболу, стрільби із пневматичної гвинтівки, гірської підготовки.

За час перебування в таборі діти навчилися розбирати і збирати автомат, орієнтуватися на місцевості, здобули навики з гірської, медично-тактичної підготовки. А головне – добре відпочили: брали участь у спортивних змаганнях, квесті, вікторинах, переглядали фільми, купалися.

Підсумком навчань стали дводенні ротно - штабні навчання з нічною тривогою та польовим виходом.

На закритті табірної зміни курсанти отримали грамоти за успішне проходження курсу з військової підготовки, а взводи – цінні подарунки за перемогу у змаганнях.

Повернутися...