Меню сайту

65

facebook zip

День туризму 27  вересня

Виставка за підсумками гідроекологічних досліджень вихованців ПОЦТКУМ

До Всесвітнього дня туризму Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді спільно з відділом краєзнавства Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського підготували у вересні 2018 року книжково-ілюстративну виставку «Кобелячок. Річка, що ділить ім’я з містом». Вона висвітлює гідрологічні дослідження та оцінку стану річки Кобелячка у  межах м. Кобеляк та околиць, які неодноразово проводили вихованці Центру на чолі з керівником гуртків Є.В. Копильцем.

На виставці представлені публікації про річку Кобелячок – від репринтного видання «Записок о Полтавской губернии» М. Арандаренка 1852 р. до енциклопедичного довідника «Полтавщина» 1992 р., статті полтавських науковців про екологічний стан водойми, виконаний Є.В. Копильцем опис досвіду організації гідроекологічних досліджень учнівської молоді, доробок юних краєзнавців у збірниках матеріалів конференцій тощо. А фотоілюстрації дають уявлення про кобелячківські краєвиди та робочі моменти експедицій.

Над виставкою працювали представники двох поколінь вихованців гуртків географічного та екологічного краєзнавства – учасники експедицій до Кобеляцького району 2014 – 2018 рр. У рамках підготовки до виставки на базі відділу краєзнавства ОУНБ (завідувач М.А. Федорова) проведено тематичне засідання клубу «Рідний край».

Детальніше про виставку можна дізнатися на сайті Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського: http://library.pl.ua/news/news_archiev/item/3903/

Повернутися...

Пошук матеріалів

Корисні посилання

Mon new
 udc
 Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації
Nsku logo 3
dyt liniya
muz portal 1
mountain
  
100revolution

Погода у Полтаві

Статистика переглядів

Сьогодні: 0

За тиждень: 20

За місяць: 283

Всього: 15494

Kubik-Rubik Joomla! Extensions