Меню сайту

facebook zip

navchannya2

bezpeka ditei v inerneti baner

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 9

Вчора 28

За тиждень: 328

За місяць: 140

Всього: 72960

Виставка за підсумками гідроекологічних досліджень вихованців ПОЦТКУМ

До Всесвітнього дня туризму Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді спільно з відділом краєзнавства Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського підготували у вересні 2018 року книжково-ілюстративну виставку «Кобелячок. Річка, що ділить ім’я з містом». Вона висвітлює гідрологічні дослідження та оцінку стану річки Кобелячка у  межах м. Кобеляк та околиць, які неодноразово проводили вихованці Центру на чолі з керівником гуртків Є.В. Копильцем.

На виставці представлені публікації про річку Кобелячок – від репринтного видання «Записок о Полтавской губернии» М. Арандаренка 1852 р. до енциклопедичного довідника «Полтавщина» 1992 р., статті полтавських науковців про екологічний стан водойми, виконаний Є.В. Копильцем опис досвіду організації гідроекологічних досліджень учнівської молоді, доробок юних краєзнавців у збірниках матеріалів конференцій тощо. А фотоілюстрації дають уявлення про кобелячківські краєвиди та робочі моменти експедицій.

Над виставкою працювали представники двох поколінь вихованців гуртків географічного та екологічного краєзнавства – учасники експедицій до Кобеляцького району 2014 – 2018 рр. У рамках підготовки до виставки на базі відділу краєзнавства ОУНБ (завідувач М.А. Федорова) проведено тематичне засідання клубу «Рідний край».

Детальніше про виставку можна дізнатися на сайті Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського: http://library.pl.ua/news/news_archiev/item/3903/

Повернутися...