Меню сайту

navchannya2

ssylka kalendar 2021jpg

facebook zip

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 13

Вчора 16

За тиждень: 223

За місяць: 498

Всього: 38167

Краєзнавці Полтавщини звітувалися про свою роботу

27-29 листопада 2018 року в м. Полтаві проведена ІХ обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Полтавщина – земля моя свята». Конференція проводилась Полтавським обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді згідно з планом заходів Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки та планом роботи Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА.

Перед учасниками краєзнавчого зібрання, а їх у цьому році було 160 з 22 районів і міст області, 11 об’єднаних територіальних громад, 4 закладів обласного підпорядкування, на пленарному засіданні виступили:

Рибалко С.В., начальник управління позашкільної, професійної (професійно-технічної), вищої освіти та правового забезпечення Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА;

Бабенко Л.Л., доктор історичних наук, професор кафедри історії України Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, яка у виступі наголосила про актуальні проблеми історико-краєзнавчих досліджень;

Закалюжний В.М., кандидат геолого-мінералогічних наук, доцент Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, козак Полтавського коша імені М. Міхновського Українського козацтва на засіданні поділився результатами наукового дослідження про кошового отамана Запорізької Січі – Петра Калнишевського;

Комісар С.В., директор Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді ознайомив учасників із станом розвитку краєзнавства та системою національно-патріотичної роботи з учнівською молоддю на Полтавщині, окреслив завдання та наголосив на основних напрямах роботи у 2019 році.

Цікавими були секційні засідання конференції, де учасники мали змогу продемонструвати результати своєї пошуково-дослідницької роботи. У секції історичного та археологічного краєзнавства взяли участь 78 учасників, географічного та екологічного краєзнавства – 45 учасників, фольклору та етнографії – 37. Керівники секцій відзначили високий рівень підготовки пошуково-дослідницьких матеріалів та їх захист.

За підсумками роботи секцій учасники нагороджені грамотами та призами Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, кращі доповідачі відзначені дипломами Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, керівникам делегацій вручені подяки Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. Кращі матеріали юних дослідників, що були рекомендовані науковцями, увійшли до збірника матеріалів конференції, який отримав кожен учасник.

Повернутися...