Меню сайту

facebook zip

navchannya2

bezpeka ditei v inerneti baner

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 66

Вчора 70

За тиждень: 136

За місяць: 2374

Всього: 66726

Зимові старти орієнтувальників

news 19Ні морози, ні снігові замети не завадять юним, а також і досвідченим спортсменам-орієнтувальникам вийти на старти зимових дистанцій. У кінці грудня в лісовому масиві поблизу села Копили (Полтавський район) відбулися традиційні змагання зі спортивного орієнтування «Сніжинка - 2019», які, зазвичай, були присвячені зустрічі Нового року. У цьогорічних змаганнях взяли участь 94 спортсмени, серед яких - вихованці гуртків ПОЦТКУМ та колишні вихованці закладу, юні орієнтувальники з Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Решетилівської міської ради, досвідчені орієнтувальники.

 Відповідно до умов проведення змагань спортсмени долали дистанцію «За вибором». На змагання до дітей завітав Дід Мороз, який зустрічав учасників на «фініші» та дарував новорічні подарунки.

А вже напередодні Різдва, 6 січня 46 сміливців, незважаючи на січневі морози та снігово-льодові перепони, узяли участь у змаганнях «Різдвяні старти», що традиційно організовуються у Корпусному парку міста. На дистанції «За вибором» було розташовано 32 контрольні пункти, які були з успіхом знайдені вправними спортсменами.

А 13 січня всі охочі зможуть узяти участь у змаганнях "Призи Діда Мороза".

До зустрічі на стартах!

 

Повернутися...