Меню сайту

facebook zip

navchannya2

bezpeka ditei v inerneti baner

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 65

Вчора 70

За тиждень: 135

За місяць: 2373

Всього: 66725

Свято "Призи Діда Мороза"

14 січня 2019 року в приміщенні центру туризму зустрілись близько 40 вихованців гуртків юних орієнтувальників, туристів, краєзнавців та спелеологів. Зустрілись, щоб весело і змістовно в дружньому товаристві провести канікулярний час.

Головною родзинкою заходу були змагання з орієнтування  в приміщенні, що проводились на 2 поверхах закладу. В різних закутках, коридорах, кімнатах центру туризму були розміщені згідно заздалегідь запланованої дистанції, 35 контрольних пунктів. Кожен з учасників змагань повинен був поступово пройти три варіанти дистанцій – тобто знайти за картою контрольний пункт саме той, що потрібно, зробити відмітку компостером в картці і продовжити в заданому напрямку. Майже дві години центр туризму нагадував бджолиний вулик – туди-сюди снували заклопотані, зосереджені діти, які вдосконалювали дуже важливий навик – вміння орієнтуватись в приміщенні за картою. Ця навичка при аварійній ситуації може стати у пригоді – небагато хто з дітей за схемою, які висять майже в усіх закладах зможе швидко зорієнтуватись і знайти вихід. Наші діти навчились читати такі схеми приміщень.

Крім того, яка ж зустріч без конкурсів і спільного чаювання. Після веселих розваг, смачних шоколадок і печива задоволені діти вирушили по домівках.