Меню сайту

facebook zip

navchannya2

bezpeka ditei v inerneti baner

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 9

Вчора 28

За тиждень: 328

За місяць: 140

Всього: 72960

Традиційні змагання зі спелеотехніки у Котельві

23 лютого смт Котельва стала осередком дитячого спелеологічного руху на Україні. Понад 40 зацікавлених печерним світом дітей зустрілись для змагань, спілкування і навчання. Як і завжди, нас гостинно приймала Котелевська гімназія ім. С.А. Ковпака. Хотілось би винести подяку адміністрації школи та начальнику відділу освіти, які надають таку допомогу, яка сприяє всебічному розвитку підростаючого покоління. Адже такі зібрання – це підсумок багатоденної підготовки на тренуваннях, заохочення новачків, спілкування з друзями, з якими попереду багато подорожей.

Цього року спортзал школи зібрав не тільки вихованців спелеологічних гуртків Полтавського обласного центру туризму (кер. Дрижирук О. М., Тимошевська Ю. В.). До них долучились орієнтувальники на чолі з тренером Сердюк Надією Яківною та вихованці спелеологічних гуртків Бориспільського міського центру туризму та краєзнавства учнівської молоді зі своїм керівником Макаренко Юлією Миколаївною, які приєднались до заходу для навчання основам вертикальної спелеотехніки та вдосконаленням власних навичок зі спортивного туризму.

Змагання, як і минулого року, проводились за схемою вибору. Перед дитиною є майже всі можливі в спелеотехніці етапи, вибір яких вихованець здійснює за рівнем власного досвіду та тактичними прорахунками. Виступ кожного обмежує контрольний час в 10 хвилин. Для більш об’єктивного підведення підсумків учасники поділені на 3 вікові групи та на дівчат і хлопців. Відповідно до цього і відбувалось нагородження переможців – медалями, грамотами та призами.

Юлія Тимошевська, керівник спелеогуртків

Повернутися...