Меню сайту

facebook zip

navchannya2

bezpeka ditei v inerneti baner

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 65

Вчора 70

За тиждень: 135

За місяць: 2373

Всього: 66725

Керівник гуртків Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді – переможець Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»

6 червня 2019 року у Міністерстві освіти і науки України відбулася церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості», який визначив кращих педагогів позашкілля.

На заключний, третій етап конкурсу надійшли матеріали понад 90 керівників гуртків туристсько-краєзнавчого, військово-патріотичного, дослідницько-експериментального, художньо-естетичного, еколого-натуралістичного напрямів позашкільної освіти.

Серед учасників за туристсько-краєзнавчим профілем туристсько-краєзнавчого напряму позашкільної освіти І місце здобув керівник гуртків Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, керівник гуртка – методист, кандидат педагогічних наук Євгеній Вікторович Копилець.

Будучи одним із лідерів заочного туру третього етапу конкурсу, на очному турі (4 – 5 червня) Є.В. Копилець закріпив успіх презентацією досвіду організації інтегрованих краєзнавчих досліджень у закладі позашкільної освіти як засобу формування ключових компетентностей учнівської молоді. Він розкрив інтегративний потенціал географічного краєзнавства у фрагменті заняття за темою «Основні етапи розвитку географічного краєзнавства. Етап початкового пізнання природи». Дітлахи працювали зі створеною власноруч хронологічною стрічкою і дізнавалися про найвідоміші пізньопалеолітичні стоянки на території України, визначали, які з продемонстрованих рослин отруйні, а які їстівні і розпізнавали тварин за слідами, здійснили віртуальні екскурсії низкою київських музеїв і розшифровували найдавніші картографічні зображення на мамонтових бивнях.

Переможця нагороджено дипломом Міністерства освіти і науки України та грамотою видавництва «Шкільний світ», йому також вручені пам’ятні подарунки.