Меню сайту

facebook zip

navchannya2

bezpeka ditei v inerneti baner

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 9

Вчора 28

За тиждень: 328

За місяць: 140

Всього: 72960

На Полтавщині відбулися Чемпіонати України серед юнаків із пішохідного та велосипедного туризму

vympelСім днів поспіль, із 9 до 15 липня 2019 року, Полтавщина приймала юних спортсменів на 48 Чемпіонаті України з пішохідного туризму та 6 Чемпіонаті України з велосипедного туризму.

На змагання прибули 18 команд туристів-пішохідників та 13 команд велосипедистів, загалом у заході взяли участь 330 осіб із 22 територій.

На урочистому відкритті Чемпіонатів учасникам побажали успішних стартів Олександр Біленький – голова Полтавської обласної ради, Сергій Неділько –  директор Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, Сергій Рибалко – начальник управління позашкільної, професійної (професійно-технічної), вищої освіти та правового забезпечення Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації.

Показом козацької бойової майстерності та впоряду вразили гостей вихованці військово-спортивного центру «Воїн» та джури рою «Характерники» опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради». З пісенними вітаннями виступила Віолета Шинкаренко, лауреат міжнародних конкурсів, вихованка Творчого центру Наталії Май.

Дистанції IV класу з пішохідного туризму були динамічними та насиченими. Спортсмени демонстрували технічну і тактичну майстерність у командних змаганнях «Крос-похід» та «Смуга перешкод», змаганнях зв’язок.

На «Крос-поході» учасники мали змогу показати не лише навички роботи з мотузками, а й вміння веслувати на катамарані на переправах через річку Псел.

На дистанції змагань зв’язок на учасників чекав справжній скеледром, обладнання для якого було надане екіпірувальним центром «Восхождение».

Вправність у володінні велосипедом юні спортсмени показали на «Комплексній дистанції», яка включала види «Тріал», «Велокрос», «Фігурне водіння». Серйозним випробуванням для велосипедистів була дистанція «Велоралі» довжиною майже 40 км. Учасники вправно долали круті спуски та підйоми, піщані ділянки, в’язали вузли та переправлялися з велосипедами через яр по колоді. Майстерклас із ремонту велосипеда показали дівчата Волинської області, обійшовши всіх учасників із результатом у 32 секунди.

У загальному заліку чемпіоном України з пішохідного туризму стала команда Чернігівської області, яка у двох із трьох залікових видів виборола перші місця і лише у «Змаганнях зв’язок» поступилася перемогою команді Вінницької області, що стала срібним призером Чемпіонату. Бронзу отримала команда Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді (м. Київ).

Абсолютним переможцем Чемпіонату України з велосипедного туризму стала команда Вінницької області: у обох залікових видах спортсмени посіли перші місця. Срібні медалі виборола команда Волинської області, а бронзу отримала команда Харківської області № 1, учасники яких у «Комплексній дистанції» та «Велоралі» розділили між собою другі та треті призові місця.

Гідно виступили на Чемпіонатах і команди Полтавщини. Однак жорстка конкуренція та об’єктивні обставини завадили їм дістатися п’єдесталу. Серед пішохідних команд наші туристи посіли 8 місце, серед велосипедних – 6.

Щирі вітання від земляків за бронзову медаль в особистому заліку велозмагань у виді «Тріал» отримав Порутчик Максим.

Переможці, призери та їхні тренери нагороджені дипломами Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, кубками та медалями, а в особистому заліку діти отримали призи від спонсорів: полтавського магазину туристського  спорядження «4 сезони», магазину спортивного обладнання «Старт», компанії «Amway».

Усі учасники Чемпіонатів отримали пам’ятні подарунки та грамоти Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Велику допомогу в організації та проведенні всеукраїнських заходів нам надали: ТОВ «Білагро» с. Красногорівка (директор Кордубан Ю.В.), Великобагачанська селищна рада (голова Саковський Ю.Б.), Білоцерківська сільська рада (голова Лещенко І.В.), професійно-технічне училище №49 (директор Гавриленко І.В.), Красногорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Білоцерківської сільської ради (директор Кропивко О.В.).

Повернутися...