Меню сайту

facebook zip

navchannya2

bezpeka ditei v inerneti baner

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 6

Вчора 28

За тиждень: 325

За місяць: 137

Всього: 72957

На Полтавщині відбулась обласна військово-патріотична гра «Петлюрівський вишкіл – 2019»

З метою виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції з 25 до 28 жовтня на базі Полтавського обласного дитячо-юнацького оздоровчого табору „Еколог” у с. Міські Млини Зіньківського району втретє була проведена обласна військово-патріотична гра «Петлюрівський вишкіл - 2019».

Керував організацією та проведенням гри Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації. Безпосередня організація та проведення гри були покладені на Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді. У грі «Петлюрівський вишкіл» взяла участь 21 команда з 14 районів і міст області, 6 об’єднаних територіальних громад, Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради. Велику роботу з підготовки команд до участі у грі провели органи управління освітою Гадяцької, Миргородської міської ради, Гадяцької, Зіньківської, Котелевської, Лубенської райдержадміністрацій.

На урочисте відкриття обласної гри «Петлюрівський вишкіл» були запрошені представники організаційного комітету, почесні гості з Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, учасники операції об’єднаних сил, представники громадських організацій. Учасників гри привітали начальник управління позашкільної, професійної (професійно-технічної), вищої освіти та правового забезпечення Сергій Валерійович Рибалко та директор Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Станіслав Вікторович Комісар.

Конкурсна програма обласної гри «Петлюрівський вишкіл» включала: – Конкурс «Строю та пісні» – Воєнно-історичний конкурс – Змагання «Стрільба з пневматичної зброї» – Метання навчальної «гранати» – Силове змагання «Підтягування-віджимання» – Змагання «Туристсько-спортивна смуга перешкод». Також для учасників вишколу була організована командна тактична гра «Лазертаг» до проведення якої були долучені вихованці гуртків Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Юні десантники» під керівництвом В’ячеслава Кургана.

Переможцем та призерами гри «Петлюрівський вишкіл – 2019» у загальному заліку стали: команда «Соколи Гелону» Котелевської гімназії №1 імені С.А. Ковпака Котелевської районної ради (керівники – Петренко С.Л., Минаєв О.В.) – І місце; команда «Сіроманці» опорного закладу «Вовчицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей» імені В.Ф. Мицика Лубенської районної ради Полтавської області» (керівники – Іващенко М.А., Шлапко В.О.) – ІІ місце; команда «Соколята» Миргородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 Миргородської міської ради (керівники – Ярославська О.М., Назаренко О.В.) – ІІІ місце, які були нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, призами Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді та грошовими винагородами у розмірі 3000 грн. – за І місце, 2000 грн. – за ІІ місце, 1000 грн. – за ІІІ місце.

Повернутися...