Меню сайту

facebook zip

navchannya2

bezpeka ditei v inerneti baner

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 7

Вчора 28

За тиждень: 326

За місяць: 138

Всього: 72958

У гості до Центру туризму

Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді завжди радо зустрічає в свої стінах як педагогів так і учнів шкіл міста.

26 листопада, разом зі своїм педагогом Срібною Т.М. сюди завітали учні 5 класу комунального закладу "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області".

Методист Центру Наталія Бровко та керівник гуртків «Археологічне краєзнавство» Юлія Рябуха радо вітали гостей. Для маленьких поціновувачів історії педагоги розповіли про те, що вивчає археологія, де можна знайти артефакти, як і коли на Полтавщині з'явилися стародавні люди.

Діти мали змогу подивитися фільми про участь вихованців археологічних гуртків в експедиціях, відчути романтику похідного життя. Але найбільше їх вразили різноманітні знахідки, які за 35 років існування клубу юних археологів «Земляни» були зібрані його вихованцями.

Вони мали змогу потримати в руках і хребець мамонта і вироби з кременю, першу неолітичну кераміку, речі зі знаменитого Більського городища, уламки грецького посуду, козацькі старожитності та ще багато іншого. Діти  мали можливість потримати в руках, сфотографувати речі, яким від 40 до кількох тисяч років. У п'ятому класі учні лише починають знайомство з такою наукою як історія, тому її давній період дуже їх зацікавив, а дехто після цікавого заходу навіть виявив бажання записатися до археологічного гуртка.

Наостанок педагоги Центру передали до шкільної бібліотеки книги Петра Гавриша «Загадки стародавнього Гелону» та «Полтавський народний календар».

Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді радо відкриває свої двері всім бажаючим та запрошує на навчання.