Меню сайту

facebook zip

navchannya2

bezpeka ditei v inerneti baner

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 7

Вчора 28

За тиждень: 326

За місяць: 138

Всього: 72958

Юні спелеологи: дружній візит до Борисполя

14-15 грудня 2019 року вихованці спелеологічних гуртків Полтавського обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді з Полтави та смт Котельви (кер. Тимошевська Ю. В., Дрижирук О. М.) за запрошенням керівника гуртків спелеології Макаренко Юлії Миколаївни відвідали своїх колег із Бориспільського міського центру туризму та краєзнавства.

Діти Борисполя в холодну пору року займаються туризмом у спеціально обладнаному для тренувань технічних прийомів спортивній залі гімназії №4 «Перспектива». Зал має великий скеледром.

Для гуртків спортивного туризму був проведений майстер клас із вертикальної спелеології. Близько 20 дітей спробували вдягнути на себе стандартне спелеологічне спорядження, піднятись і спуститись на невелику висоту.

Вихованці спеолеологічних гуртків паралельно проводили тренування зі спелеотехніки. Наприкінці відвідин було проведено невеличкі учбові змагання, які поєднали в собі скельну підготовку, спелеопідготовку та навички зі спортивного туризму.

Змагання проводилися в 2 класах: новачки та досвідчені. Група новачки – І місце Довженко Влад (Бориспіль), ІІІ місце – Хуторна Єлізавета (Бориспіль), Різник Вадим (Полтава), Ковальчук Серафим (Бориспіль). Група досвідчені – І місце Юхименко Євгенія (Котельва), ІІ місце – Завізіон Максим (Полтава), ІІІ місце – Карпенко Анастасія, Мяло Ярослав (Котельва).

Ми з жалем залишали гостинний Бориспіль і наших друзів, але попереду нас чекають нові спільні пригоди у печері Оптимістичній!

Юлія Тимошевська, керівник гуртків

Повернутися...