Меню сайту

facebook zip

navchannya2

bezpeka ditei v inerneti baner

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 20

Вчора 44

За тиждень: 20

За місяць: 977

Всього: 69234

21 Чемпіонат області зі спортивного орієнтування

З 27 по 29 жовтня 2017 року в с. Головач Полтавського району, на базі Полтавського обласного дитячого оздоровчого центру «Маяк» було проведено 21 Чемпіонат області зі спортивного орієнтування в залік 21 обласної туристської Спартакіади учнівської та студентської молоді Полтавщини.

news 01 01 11 17

У Чемпіонаті узяли участь 12 команд середньої та 8 команд старшої  вікових груп, загальною кількістю 138 осіб, які представляли 6 територій області та Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді.
    news 02 01 11 17

Значну роботу з підготовки команд до участі у заході провели органи управління освітою Лубенської міської й Решетилівської селищної рад та Лубенської, Хорольської райдержадміністрацій.
    news 03 01 11 17

До програми Чемпіонату були включені особисто-командні змагання  у заданому напрямку та командні змагання у 2-х етапних естафетах, під час яких учасники незважаючи на складні погодні умови показали високий рівень технічної, фізичної та морально-вольової підготовки.
  news 04 01 11 17  

 Значну організаційну роботу з підготовки та проведення Чемпіонату провели оргкомітет, головна суддівська колегія, колектив Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

За результатами двох днів змагань місця розподілились наступним чином:

середня вікова група:

- команда Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді – 2 (тренер Сердюк Н.Я.) – І місце

- команда Лубенського міського дитячо-юнацького клубу спортивного орієнтування і туризму «Валтекс»- 1 (тренер Семенюта Г.О.) – ІІ місце

- команда Хорольського району - 1 (тренер Денисенко Є.В.) – ІІІ місце

старша вікова група:

- команда Лубенського міського дитячо-юнацького клубу спортивного орієнтування і туризму «Валтекс» (тренер Семенюта Г.О.) – І місце

- команда Хорольського району (тренер Пономаренко М.В.) – ІІ місце

- команда Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Решетилівської селищної ради (тренер Мосієнко П.О.) – ІІІ місце.
  news 05 01 11 17  news 06 01 11 17

Усі переможці та призери 21 Чемпіонату області зі спортивного орієнтування були нагороджені кубками, медалями і грамотами Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Олександр Безверхий, завідувач відділу

Протоколи 21 Чемпіонату

Повернутися...