Меню сайту

facebook zip

navchannya2

bezpeka ditei v inerneti baner

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 9

Вчора 28

За тиждень: 328

За місяць: 140

Всього: 72960

Відбулося засідання методичної ради

  На виконання плану роботи Центру 25 листопада  в режимі онлайн на платформі Zoom відбулося засідання методичної ради за темою «Ефективність участі вихованців Кобеляцької районної станції юних туристів у масових заходах з національно-патріотичного та туристсько-краєзнавчого спрямування». У засіданні взяли участь педагогічні працівники ПОЦНПВТКУМ та директори і методисти закладів позашкільної освіти туристсько-краєзнавчого профілю області.

 Розглядалися такі питання:

  • Особливості роботи закладів позашкільної освіти туристсько-краєзнавчого профілю в умовах карантину (Комісар Станіслав Вікторович, директор КЗ «ПОЦНПВТКУМПОР»).
  • Масові заходи з національно-патріотичного та туристсько-краєзнавчого спрямування, організовані та проведені педагогічним колективом Кобеляцької станції юних туристів у 2019-2020 роках (Шабалтій Микола Павлович, директор Кобеляцької районної станції юних туристів).
  • Аналіз участі вихованців Кобеляцької районної станції юних туристів у масових заходах з національно-патріотичного та туристсько-краєзнавчого спрямування» (Бровко Наталія Дмитрівна, методист КЗ «ПОЦНПВТКУМПОР», куратор Кобеляцького району).

  Піднімалися питання щодо проблем, які виникають у діяльності закладів туристсько-краєзнавчого профілю, як то: застаріла матеріально-технічна база; відсутність фінансування для участі в обласних масових заходах; нестача кваліфікованих кадрів; невизначеність щодо подальшого існування закладів після проведення децентралізації місцевої влади.

2

1