Меню сайту

facebook zip

navchannya2

bezpeka ditei v inerneti baner

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 9

Вчора 28

За тиждень: 328

За місяць: 140

Всього: 72960

"Маргеловський тримаємо крок"

  18-20 грудня 2020 року пройшли 10 ювілейні відкриті змагання з військового багатоборства "Маргеловський тримаємо крок", організовані громадською організацією "Клуб юних десантників "Гвардія" (м. Полтава).
 
   У цьогорічних змаганнях взяли участь вісім команд: КЮД "Гвардія" (м. Полтава), ВСЦ "Воїн" м. Полтава, команди "Розвідка" та "Барс" Полтавського обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді, військово-патріотичних клубів "Боривітер" (м. Бориспіль) і "Побратими" (смт Бутенки), "Десант" Бутенківської ЗОШ та "Сапери" Полтавського центру професійно технічної освіти.
  Три дні вихованці клубів та об'єднань показували свою майстерність у 14 різних змаганнях та конкурсах. У перший день змагань на учасників чекали: стройова підготовка, стрільба з пневматичних гвинтівок, водіння вантажного автомобіля, військово-історична вікторина, упізнавання військової техніки та опису характеристик, снайперська підготовка, загально-фізична підготовка, командирський конкурс з топографії.  
  Другий день почався на полігоні, де вихованці змагалися у метанні гранати РГД-5 на влучність, відпрацьовували роботу мінометного розрахунку та вогневого прикриття, на етапі "Тактична медицина"  здійснювали євакуацію "пораненого" з поля бою, долучилися до військово-тактичної гри "лазертаг". Цей день закінчився конкурсом художньої самодіяльності "Автомат та гітара".
  У третій день на учасників чекали змагання з повітряно-десантної підготовки та складання парашуту Д-1-5сер.6. За підсумками участі у військовому багатоборстві переможцем стала команда "Побратими" (смт Бутенки), друге місце посіла команда "Розвідка" Полтавського ОЦНПВТКУМ, третє - команда ВСЦ "Воїн".
Вихованці клубів та об'єднань продемонстрували високий рівень підготовки та військової витримки.
В'ячеслав Курган, керівник гуртків

Повернутися...