Меню сайту

facebook zip

navchannya2

bezpeka ditei v inerneti baner

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 7

Вчора 28

За тиждень: 326

За місяць: 138

Всього: 72958

«Нащадки шураві»

  18 лютого Комунальний заклад «Полтавський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Полтавської обласної ради» спільно з МГО «Клуб юних десантників «Гвардія» та ГО «Учасники бойових дій Шевченківського району м. Полтави» провели змагання «Нащадки шураві», присвячені загиблим в Афганістані десантникам. Захід був приурочений до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-й річниці виведення радянських військ із Афганістану.

  Учасників заходу, що відбувся на базі ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти», привітали організатори та гості. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих на Сході захисників України. А далі 8 команд із м. Полтави та Розсошенської гімназії змагалися за нагороди з військово-прикладних видів: метання гранати на точність, збирання автомата АК-74, спорядження магазину до автомата, тактична підготовка (гра «лазертаг»).

   У напруженій боротьбі переможцями змагань у загальному заліку стали:

   І місце – команда «Воїн» Військово-спортивного центру «Воїн» та гуртка «Захисник України» КЗ «Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 імені І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області» (керівник Бариш О. М.);

   ІІ місце – команда «Гвардія» КЗ «ПОЦНПВТКУМПОР» (керівник Курган В. С.);

   ІІІ місце – команда «Барс» КЗ «ПОЦНПВТКУМПОР» (керівник Яковенко Ю. О.).

  Пишаємося здобутками наших вихованців та рівнем професіоналізму їхніх керівників. Але наголосимо, що головним у проведеному заході був аж ніяк не дух змагального суперництва. Усвідомлення того, що війна є злом, священність присяги на вірність народу своєї держави, гідне виконання військового обов’язку, дух бойового побратимства, наступність поколінь – у цьому полягав його лейтмотив.

Повернутися...