Меню сайту

facebook zip

navchannya2

bezpeka ditei v inerneti baner

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 65

Вчора 70

За тиждень: 135

За місяць: 2373

Всього: 66725

У Біликах змагалися педагоги області

 03-05 червня 2021 року в селищі Білики Полтавського району відбулися семінар-практикум та 44 обласні змагання із пішохідного туризму серед працівників освіти і науки.

  У семінарі-практикумі взяли участь 67 педагогів із Білоцерківської,  Горішньоплавнівської, Драбинівської, Зіньківської, Карлівської, Лубенської, Миргородської, Михайлівської, Нехворощанської, Опішнянської територіальних громад та Комунального закладу «Полтавський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Полтавської обласної ради».

  На урочистому відкритті учасників заходу привітали Галина Власюк, заступник директора Департаменту освіти і науки, та Сергій Петров, заступник голови Білицької селищної ради.

  Під час семінару-практикуму проведено практичні заняття щодо організації технічних етапів з пішохідного туризму та техніки їх подолання учасниками.

  Програма спортивної частини з пішохідного туризму включала змагання на дистанціях «Смуги перешкод» (зв’язки та командні) І та ІІІ класів складності, де перемогу здобула команда Комунального закладу «Полтавський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Полтавської обласної ради». Друге місце посіли педагоги з Лубенської міської територіальної громади, третє - Миргородської міської територіальної громади.

 Учасники заходу також мали змогу випробувати свої сили на особистих змаганнях зі спортивного орієнтування на дистанціях «Лабіринт» та «Спринт».

 Крім спортивної частини, команди брали участь у конкурсах: «Туристська пісня»; фотографії у номінаціях «Неймовірні люди» та «Неймовірні місця»; «Туристські лайфхаки» у номінаціях «Спорядження», «Гігієна», «Харчування».

 Семінар-практикум та змагання дали можливість педагогам – туристським організаторам освітніх закладів підвищити майстерність з пішохідного туризму та спортивного орієнтування, обмінятися досвідом роботи.

Анатолій Криворучко, методист

 

Повернутися...