Меню сайту

facebook zip

navchannya2

bezpeka ditei v inerneti baner

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 7

Вчора 28

За тиждень: 326

За місяць: 138

Всього: 72958

Участь у фестивалі активного туризму та дозвілля «Poltava Outdoor Weekend»

  Цікавим, насиченим подіями, емоціями та враженнями видався недільний день 4 липня. У прирічковому парку Полтави відбувся фестиваль активного туризму та дозвілля «Poltava Outdoor Weekend», серед організаторів якого був Комунальний заклад «Полтавський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Полтавської обласної ради». 
  Мета Фестивалю - промоція здорового способу життя, розвиток туризму та формування культури активного відпочинку, знайомство з туристичними клубами та іншими учасниками заходу.
  Вихованці та педагоги Центру підготували цікаві локації для учасників заходу: орієнтування у «лабіринті», майстер-клас «Виготовлення екопосуду з талашу», етнографічну вікторину з українськими старожитностями, які треба правильно назвати. Найбільший інтерес у дітей викликав конкурс, де учасники мали принести з річки води у двох відрах на справжньому коромислі!
  А ще учасники могли посмакувати на нашій локації полтавського борщу та походної каші, приготовані вправною господинею Світланою Прохорчук.
  Вихованці були активні на інших локаціях і спробували свої сили у веслуванні на байдарках, на дистанції з пішохідного туризму, а також долучилися до плоггінгу (збирання сміття у русі). Чудові та корисні подарунки від організаторів та спонсорів фестивалю стали нагородою для всіх учасників заходу.