За тиждень: 135

За місяць: 2373

Всього: 66725

22 відкритий Чемпіонат області зі спортивного орієнтування

Pictogram Orienteering У період з 01 до 03 жовтня 2021 року в селі Вельбівка Миргородського району відбувся  22 відкритий Чемпіонат області зі спортивного орієнтування в залік 24 обласної туристської Спартакіади учнівської та студентської молоді Полтавщини.

У змаганнях взяли участь 147  учасників з 5 територій: Михайлівської сільської територіальної громади, Миргородської міської територіальної громади, Лубенської міської територіальної громади, Нехворощанської сільської територіальної громади, Решетилівської міської територіальної громади та Комунального закладу „Полтавський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Полтавської обласної ради”.

Програма змагань складалася з особисто-командних змагань на дистанціях «За вибором» та «У заданому напрямку».

У загальному заліку по старшій віковій групі перемогли юні орієнтувальники Лубенського міського дитячо-юнацького клубу спортивного орієнтування і туризму «Валтекс» Лубенської міської ради, друге місце посіла  команда Михайлівської сільської територіальної громади, третє місце –  команда Комунального закладу «Полтавський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Полтавської обласної ради».

У середній віковій групі перемогу святкували юні орієнтувальники Лубенського міського дитячо-юнацького клубу спортивного орієнтування і туризму «Валтекс» Лубенської міської ради, друге місце – команда Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій Решетилівської міської ради, третє місце –  команда Комунального закладу «Полтавський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Полтавської обласної ради».

Переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями та грамотами Комунального закладу «Полтавський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Полтавської обласної ради».