Меню сайту

facebook zip

navchannya2

bezpeka ditei v inerneti baner

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 65

Вчора 70

За тиждень: 135

За місяць: 2373

Всього: 66725

Всеукраїнський семінар-практикум директорів районних та міських центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді, станцій юних туристів на Полтавщині

 19-21 жовтня 2021 року на Полтавщині відбувся Всеукраїнський семінар-практикум директорів районних та міських центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді, станцій юних туристів. Для його проведення до області прибули директор Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді Сергій Неділько та його заступники Дмитро Омельченко, Наталія Савченко.

  Учасники семінару-практикуму працювали над темою «Інноваційні підходи до перебудови роботи гуртків в умовах децентралізації та реформи освіти». Вони ознайомилися з досвідом роботи Станції юних туристів імені Давида Гурамішвілі м. Миргорода (директор СЮТур Ніколаєнко Василь Ніколаєнко, методисти Олексій Дерика, Іван Кіріченко).

  Для учасників була проведена навчальна екскурсія на байдарках по р. Хорол. Також відвідали тематичну екскурсію по курорту «Миргород», Дібрівський кінний завод та Хомутецький маєток Муравйових-Апостолів, Музей М.В.Гоголя, у с.Великі Сорочинці.

  В рамках вивчення педагогічного досвіду «Відродження національних традицій у системі роботи Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура», під час перебування у «Козацькому стані» - громадському проекті відродження національних традицій, учасники семінару поспілкувалися з роєм «Соколята» Миргородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 (керівник Олена Ярославська).

  21 жовтня гості відвідали Лубенський дитячо-юнацький клуб спортивного орієнтування і туризму «Валтекс» (директор Клубу Григорій Семенюта). Методист закладу Микола Полонський презентував навчальну кімнату Клубу, де вихованці гуртків мають змогу комплексно відпрацьовувати здобуті вміння та навички, проводити тренування, змагання тощо.

  Далі учасники семінару-практикуму ознайомилися з роботою Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Решетилівської міської ради (директор Павло Мосієнко), відвідали Решетилівську майстерню художніх промислів «Соломія», Всеукраїнський центр вишивки та килимарства (виставку сучасного текстилю), а також відвідали Центр культури та дозвілля м. Решетилівка.

  Семінар завершився візитом до Комунального закладу «Полтавський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді», діяльність якого презентувала В.о. директора Наталія Порубай. З досвідом організації проведення категорійних походів Українськими Карпатами учасників семінару-практикуму ознайомив методист закладу Анатолій Криворучко.

  На зустрічі також були присутні: ветеран дитячо-юнацького туризму та краєзнавства області, колишній директор КЗ «ПОЦНПВТКУМПОР» Станіслав Комісар та Юлія Комісар.

  На підведенні підсумків семінару-практикуму з промовою виступив заступник директора Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді Омельченко Д.Г., який окреслив напрями діяльності туристсько-краєзнавчої роботи та військово-патріотичного виховання учнівської молоді в сучасних умовах, відзначив учасників Всеукраїнського семінару-практикуму сертифікатами Українського державного центру.