Меню сайту

facebook zip

navchannya2

bezpeka ditei v inerneti baner

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 65

Вчора 70

За тиждень: 135

За місяць: 2373

Всього: 66725

Осінні канікули у закладі

  Теплі сонячні дні золотої осені дозволили вихованцям гуртків активно провести час осінніх канікул, здобути та закріпити  корисні навички і вміння, отримати масу позитивних емоцій та подарунків.

  20-22 жовтня вихованці військово-патріотичних гуртків (кер. В’ячеслав Курган, Юрій Яковенко) взяли участь  у військово-польових навчальних зборах у Чикалівському кар’єрі Кременчуцького району. Гуртківці мали змогу отримати навички зі скелелазіння, ознайомитися з основами техніки безпеки щодо перебування в гірській місцевості. Паралельно проводилися тренування зі стрільбі з пневматичної зброї, метання гранати в ціль та відпрацювання роботи мінометного розрахунку.

  «Скарби золотої осені» - під такою назвою пройшли двоетапні змагання зі спортивного орієнтування (гол. суддя Надія Сердюк, гол. секретар Юлія Ярошенко). У програмі першого етапу, що відбувся у Павленківському парку 26 жовтня, діти спробували свої сили на дистанції за вибором. А також на вихованців чекали випробування з пошуку «скарбу» та змагання у лабіринті. 30 жовтня лісовому масиві поблизу села Головач на другому етапі змагань учасники долали середню дистанцію у заданому напрямку. Цікаві дистанції, гарна осіння погода додала настрою всім орієнтувальникам. Найспритніші спортсмени відзначені грамотами і смачними призами - дарунками золотої осені.

  Канікули - кращий час для мандрівок. Вихованці гуртків «Велосипедний туризм» (кер. Сергій Масло) подорожували просторами Сенчанської територіальної громади.

  У напруженій підготовці до чемпіонату області провели час вихованці гуртків «Спортивний туризм» (кер. Марина Бонтаренко-Бровко), долаючи дистанції різних класів та вдосконалюючи свої навички.

  Вихованці гуртків «Пішохідний туризм» (кер. Олександр Дрижирук) провели одноденний похідмальовничими околицями Котельви, здійснили тренування на рельєфі.

  Юні археологи під керівництвом Юлії Рябухи відвідали тематичний захід «Детективи жанру» у Полтавській бібліотеці-філіалі № 9. Діти дізнатись про детективний жанр у літературі та кінематографії, розібралися, в чому полягає класичний детективний сюжет, та як стати письменником детективного жанру. А ще довідались про історію цього таємничого жанру і спробували розіграти в ролях справжній детективний сюжет. Гуртківці грали в тематичні ігри, розв'язували завдання на логіку та кмітливість, відпочили в ігровій зоні бібліотеки.

  «Чи знаєш ти європейські цінності?» - такий виховний захід у форматі ток-шоу провели юня археологи, спробувавши себе у ролі ініціативних груп "Єврооптимісти" та "Євроскептики", аби зрозуміти, чи далеко нам «до Європи». Вихованці спочатку вирішили розібратися з основними поняттями "європейські цінності", а також інсценізували дебати, де під час ток-шоу команда "Єврооптимістів" та команда "Євроскептиків" намагалися прокоментувати складові європейських цінностей з точки зору пересічних громадян та їх позиції щодо євроінтеграції. Учасники ток-шоу намагалися з'ясувати, чи можливо виконувати головні засади європейських цінностей в Україні. У підсумку всім вихованцям було запропоновано пройти коротке анкетування "Чи можеш ти бути європейцем", де вони відповідали на різні запитання. За результатами тесту з’ясувалося, що юні археологи готові поділяти загальноєвропейські цінності !