Меню сайту

facebook zip

navchannya2

bezpeka ditei v inerneti baner

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 65

Вчора 70

За тиждень: 135

За місяць: 2373

Всього: 66725

25 відкритий Чемпіонат області з пішохідного туризму в приміщенні

       У період з 03 до 05 листопада 2021 року в спорткомплексі «Розсошенці» Щербанівської сільської ради Полтавського району проведено  відкритий 25 Чемпіонат області з пішохідного туризму в приміщенні в залік 24 обласної туристської Спартакіади учнівської та студентської молоді Полтавщини.

  У змаганнях взяли участь 228  учасників, які представляли 16 команд середньої вікової та 11 команд старшої вікової груп із 10 територій, Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені А.С. Макаренка Полтавської обласної ради та Комунального закладу «Полтавський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Полтавської обласної ради».

  Програма змагань складалася з особисто-командних та командних змагань на дистанціях першого, другого та третього класів „Смуга перешкод”. Змагання проводилися з дотриманням вимог відповідно що до ситуації COVID-19. Для команд учасниць Чемпіонату, суддівською колегією, було складено графік виступів за яким учасники прибували та змагалися.

  Переможці та призери Чемпіонату по середній віковій групі: 1 місце – КЗ «ПОЦНПВТКУМПОР», 2 місце – СЮТур імені Давида Гурамішвілі Миргородської міської ради, 3 місце – Михайлівської сільської територіальної громади. По старшій віковій групі: 1 місце – КЗ «ПОЦНПВТКУМПОР», 2 місце – Михайлівської сільської територіальної громади, 3 місце – СЮТур імені Давида Гурамішвілі Миргородської міської ради.

  Переможці та призери змагань будуть нагороджені кубками, медалями та грамотами КЗ «ПОЦНПВТКУМПОР». Слід відзначити, що у змаганнях такого рівня вперше взяли участь команди Білицької селищної територіальної громади, Терешківської сільської територіальної громади та Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені А.С. Макаренка Полтавської обласної ради.

  Вітаємо переможців та призерів Чемпіонату. Особливі вітання вихованцям гуртків КЗ «ПОЦНПВТКУМПОР» та їхнім тренерам: Бондаренко-Бровко М.П., Могилату Р.В., Кожуху С.М., Криворучку А.В., Прохорчук С.А. за терпіння, самовіддачу на тренуваннях та змаганнях.

Анатолій Криворучко, методист

Наказ про підсумки чемпіонату та протоколи розміщені на сайті за посиланням