Меню сайту

facebook zip

navchannya2

bezpeka ditei v inerneti baner

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 6

Вчора 28

За тиждень: 325

За місяць: 137

Всього: 72957

Відбувся обласний тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу»

  museum 1Комунальним закладом «Полтавський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Полтавської обласної ради»  проведено обласний тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу».

  У конкурсі, що складався з двох етапів – заочного й очного (у режимі онлайн), взяли участь юні екскурсоводи, які представили музеї таких профілів: військово-історичні, етнографічні, історії освіти або історії закладу освіти.

  Обласний тур конкурсу розпочався із заочного етапу, на який учасники у січні 2022 року надали розроблені оглядові екскурсії з презентаціями, що знайомлять глядача із експозиціями музеїв.

  8-9 лютого 2022 року у рамках очного етапу конкурсу на платформі Google Meet проведено засідання секцій за напрямами музеїв. Під час виступів юні екскурсоводи демонстрували свою майстерність, творчо поєднуючи показ і розповідь у презентації музейних експозицій.

Журі заходу відзначило високий рівень підготовки учасників, діти вміло та цікаво проводили віртуальні екскурсії своїми музеями, взаємодіяли зі слухачами.

Протоколи обласного туру конкурсу