Меню сайту

facebook zip

navchannya2

bezpeka ditei v inerneti baner

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 9

Вчора 28

За тиждень: 328

За місяць: 140

Всього: 72960

Проведено традиційні змагання «Нащадки шураві»

  З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 33 річниці виведення військ з Афганістану 18 лютого 2022 р. Комунальний заклад «Полтавський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Полтавської обласної ради» спільно з МГО «Клуб юних десантників «Гвардія», ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти», ПОДГО «Військово-спортивний центр «Воїн», ГО «Учасники бойових дій Шевченківського району м. Полтави» провели щорічні змагання «Нащадки шураві».

  Захід відбувся на базі ДНЗ «ПЦ ПТО» і розпочався вшануванням хвилиною мовчання пам’яті полеглих на Сході захисників України. У виступах організатори та гості наголошували на необхідності гідного виконання військового обов’язку, відданості справі зміцнення державності.

  До змагань долучилися 8 команд, які змагалися за нагороди з військово-прикладних видів: метання гранати на влучність, збирання та розбирання автомата АК-74, спорядження магазину до автомата, тактична підготовка (гра «лазертаг»).

  У напруженій боротьбі переможцями в загальному заліку стали чотири команди:

  І місце – команда «Гвардія» МГО «Клуб юних десантників «Гвардія» (керівник Курган В. С.);

 І місце – команда  «Побратими» ОЗ «Бутенківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ю. П. Дольд-Михайлика Білицької селищної ради Полтавської області» (керівник Дрига М. В.);

  ІІ місце – команда «Юні десантники» ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти» (керівник Курган В. С.);

 ІІІ місце – команда «Орлан» КЗ «Розсошенська гімназія Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області» (керівник Бойко О. А.).

  У рамках заходу проведено практикум організаторів військово-патріотичної роботи з учнівською молоддю за напрямами «Вогнева підготовка», «Тактична підготовка» для педагогічних працівників, що дало змогу покращити практичну складову їхньої практичної компетентності.
  Завершився захід смачною кашею для всіх учасників.