Меню сайту

facebook zip

navchannya2

kalendar 2022

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 2

Вчора 55

За тиждень: 423

За місяць: 191

Всього: 62698

До уваги виховників роїв!

  Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді запрошує взяти участь у Всеукраїнській екологічній акції "Збережемо мальовничу Україну разом", присвяченій закінченню 2021/2022 навчального року в роях та куренях Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та Дню Української Державності.
  Умови участі у екологічній акції за посиланням.

  Екологічна акція будується на певних принципах: «Якщо мій двір мальовничий і красивий, то прекрасна моя вулиця (село, мікрорайон, місто)», «Наше рішуче «НІ» стихійним сміттєзвалищам», «Там, де я живу, квітують клумби», «До могил героїв, що полягли за честь і славу України, квітучі алеї», «Малим (зникаючим) річкам і озерам – нове життя», «Живи, Україно, квітуча й прекрасна»… У кожного із Вас є і свій принцип!

Для участі у Екологічній акції виконати певні кроки:
1. Відзняти відеоролик про Добре діло «Екологічна акція». Відеоролик з аудіо супроводом повинен бути виконаний у стандартних форматах AVI, WMA, MP4 в хорошій роздільній здатності (час перегляду не повинен перевищувати 3-5 хвилин).
2. Розмістити відеоролик у себе на сторінці ФБ, інших соцмережах, а при можливості продублювати його в Ютубі, Тік Тоці тощо.
3. Позначити УДЦНПВКТУМ та наш Центр (Полтавський обласний центр національно-патріотичного виховання)
через @ - зробити активну відмітку на сторінці.
4. Додати хештеги: #poltavatourcenter #Екологічнаакція_2022 #джура_2022 #УЦДНПВТКУМ
5. Переглядати та робити репости кращих відеороликів у себе на сторінках, коментувати матеріали Екологічної акції, поширювати через інші соцмережі.
6. Надіслати на електронну адресу УДЦНПВКТУМ: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. повідомлення (у довільній формі), де вказати:
-назву куреня/рою, гуртка,
-повну юридичну назву закладу освіти, об’єднання, ГО, на базі яких створено курінь/рій, гурток,
-П.І.Б. керівника куреня/рою, гуртка, телефон,
- за яким принципом проведено Екологічну акцію (її тема, мета);
- посилання на соціальні мережі та інтернет ресурси розміщення матеріалів Екологічної акції.
Активні учасники акції будуть розміщені на офіційній сторінці у Facebook нашого Центру! Тому з нетерпінням чекаємо ваших відеороликів!
Дякуємо за еколоічну ініціативу юних джур!
Україна - Переможе! Слава Україні!