Меню сайту

facebook zip

navchannya2

bezpeka ditei v inerneti baner

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 7

Вчора 28

За тиждень: 326

За місяць: 138

Всього: 72958

Цікаві заходи Центру для "Summer clubs": "Ми вдома, в Україні"

  dity 2Впродовж 25-28 липня педагоги закладу працювали на базі Наукового ліцею N°3 Полтавської міської ради в рамках Літнього клубу DECIDE Summer clubs: "Ми вдома, в Україні".   Педагоги ознайомили дітей та підлітків ВПО і різних освітніх закладів Полтави з гуртковою роботою нашого Центру, провели цікаві, змістовні заняття та розваги.

  В рамках проекту 25-26 липня з вихованцями "Summer clubs" попрацювали наші краєзнавці - Світлана Прохорчук та Юлія Рябуха. Для дітей та підлітків була підготовлена цікава пізнавальна національно-патріотична ігрова програма "Народні звичаї та обряди в українських легендах і казках", під час якої діти вивчали народний побут і культуру, український фольклор та історію.  Не обійшлося і без народних ігор та запальних танців!
   Впродовж двох днів вихованці Клубу дізнались багато цікавинок та отримали позитивні враження.
  З 27-28 липня з вихованцями "Summer clubs" було проведено дні спортивного орієнтування та туризму. Керівник гуртків Надія Сердюк запропонувала дітям активну програму вивчення умовних позначеннь на спотртивній карті, ознайомлення з основами орієнтування на місцевості, тренування на навчальному полігоні з відміткою у картці. Також діти мали змогу подолати цікаву дистанцію у лабіринті!
  Кожен учасник спробував відчути себе юним орієнтувальником, отримавши знання з використання компасу та карти, спробував свої набуті вміння на змаганнях у Корпусному парку.
  А для найдопитливіших учасників було проведено майстер-клас з в'язання туристських вузлів, які обов'язково знадобляться у різних життєвих ситуаціях юним вихованцям.
  Дякуємо педагогам Наукового ліцею за співпрацю!

Юлія Рябуха, методист