Меню сайту

facebook zip

navchannya2

kalendar 2022

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 2

Вчора 55

За тиждень: 423

За місяць: 191

Всього: 62698

Успіхи полтавських юних туристів на всеукраїнському рівні

kubkyУ період із 06 до 10 вересня у Закарпатській області відбулися Чемпіонат України серед юнаків з пішохідного туризму та Кубок України серед юнаків з велосипедного туризму. На обох заходах успішно виступили представники Полтавщини.

На Чемпіонаті України з пішохідного туризму команду склали туристи Михайлівського ліцею Михайлівської сільської ради Полтавської області та Комунального закладу «Полтавський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Полтавської обласної ради». Учасники змагалися на дистанціях «Смуга перешкод» четвертого класу. На командних змаганнях команда у складі Марії Головашич, Богдана Краєва, Андрія Фисуна та Дмитра Шийки здобула ІІІ місце. У змаганнях зв’язок  зв’язка Краєва Богдана та Фисуна Андрія також посіла ІІІ місце. У загальному заліку за сумою двох видів програми команда Полтавської області отримала 4 місце. До змагань команду готували тренери Дар’я Дудник, Анатолій Криворучко, Сергій Свистун.

На Кубку України з велосипедного туризму честь області захищали юні туристи з Лубенської міської громади та вихованці КЗ «ПОЦНПВТКУМПОР». Спершу учасники змагалися у видах «Фігурне водіння велосипеда», «Тріал», «Велокрос» комплексної дистанції. І місце у виді «Тріал» виборов Едуард Підпалий, ІІ місце у велокросі –Олександр Козлов, який за результатом трьох видів в особистому заліку став переможцем Кубку України. У командному заліку на комплексній дистанції велотуристи Полтавщини посіли ІІ місце. На дистанції «Смуга перешкод» команда Полтавської області також здобула ІІ місце. Високими результатами велотуристи завдячують тренерам Миколі Іващенку та Тарасові Гармашу.