Меню сайту

facebook zip

navchannya2

bezpeka ditei v inerneti baner

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 22

Вчора 44

За тиждень: 22

За місяць: 979

Всього: 69236

Кубок Донецької області у юних туристів з Полтавщини

У період 01-03 грудня 2017 року юні туристи Полтавської області взяли участь у Відкритому Кубку Донецької області серед учнівської молоді з пішохідного туризму у закритих приміщеннях «Срібний карабін», присвячений «Дню гідності та Свободи України».

Змагання проводилися в м. Краматорську з метою популяризації і та пропаганди спортивного туризму, формування здорового способу життя в учнівської молоді, підвищення рівня технічної, тактичної майстерності та кваліфікації спортсменів, визначення найсильніших спортсменів області, зміцнення дружніх зв’язків між спортсменами.

kramat01 kramat02
kramat03 kramat04

У старшій віковій групі честь області захищали команди Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (ПОЦТКУМ) (тренер Криворучко А.В.): Біленко Анастасія, Дудник Дар’я, Могилат Роман, Порутчик Максим та Полтавського міського центру позашкільної освіти (ПМЦПО) (тренери Макуха А.В., Сердюк Н.Я.): Довгополик Єлизавета, Перерва Інна, Самойленко Олена, Чопівський Богдан.

kramat05 kramat07
kramat08 kramat15

kramat14

Команда ПОЦТКУМ посіла друге загальне місце та друге на дистанції командні змагання «Смуга перешкод». Команда ПМЦПО посіла загальне четверте місце та була другою в командному заліку на дистанції «Смуга перешкод» (зв’язки).

kramat11 kramat13

У молодшій віковій групі команда ПМЦПО (тренери Макуха А.В., Сердюк Н.Я.) посіла перше загальне місце. у складі команди виступали: Гришко Яна, Давидов Денис, Трощак Назарій, Черкасова Анастасія. Переможці та призери отримали кубки, медалі та грамоти.

Делегація з Полтавщини не тільки вдало позмагалися на складних дистанціях, але мали нагоду відвідати музеї міста, познайомитися з його історією та сучасним станом, відчути гостинність та щиру підтримку господарів змагань.

Анатолій Криворучко, методист

Повернутися...